Oceny Mercedes Klasa M W166 Off-roader

Oceny Mercedes Klasa M W166 Off-roader – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mercedes Klasa M W166 Off-roader

~Daniel
Off-roader 350 BlueTEC 4MATIC 258KM 190kW
Generalnie auto godne polecenia. Nie ukrywam przesiadłem się z peugeota 407 więc był to spory efekt wow na początku. Generalnie auto spisuje się wspaniale. Minus to drogie części i obsługa auta. No ale decydując się na kupno takiego samochodu jesteśmy świadomi kosztów jego utrzymania. Silnik o super kulturze pracy, najniższe spalanie w trasie 6.7 litra przy jeździe 120 km/h jak dla mnie to super wynik. Średnie spalanie z 23 tyś km to...
~DanielKK
Off-roader 250 BlueTEC 4MATIC 204KM 150kW
Auto miało dużo chorób wieku dziecięcego. Z biegiem lat użytkowało się je coraz lepiej. Kluczowym momentem była akcja serwisowa Mercedesa z 2016 roku kiedy wymieniono wtryskiwacze (na koszt producenta!). Od tamtej pory kłopoty zniknęły.
~SelfMadeMan
Off-roader 350 BlueTEC 4MATIC 258KM 190kW
Jest klasa M i klasa M - różnica tkwi we wprowadzonym w tym modelu systemie Active Curve System, który zmienia jeżdżącą kanapę w SUVa o sportowym charakterze, bez istotnej utraty komfortu. Na zakrętach trzyma się jak X5, pozostając przy tym Mercedesem pełną gębą. Warto dopłacić 17 tys. za ten element wyposażenia.
3,4
~Radek
Off-roader 350 BlueTEC 4MATIC 258KM 190kW
Brak części zamiennych do tego modelu. Za tylnym zderzakiem czekałem dwa miesiące, a teraz już cztery tygodnie za skrzynką rozdzielczą. Auto stoi w serwisie od miesiąca.Nie można uzyskać informacji jak długo to jeszcze potrwa. Serwis jest bezradny ,a klient ma czekać. Dali auto zastepcze C 180.
~FalA
Off-roader 350 BlueTEC 4MATIC 258KM 190kW
Super Auto kilka w rodzinie już sie znalazło lecz nie polecam kupywać z duzym przebiegiem.
~Robert
Off-roader 250 BlueTEC 4MATIC 204KM 150kW
Ładne i wygodne ale ciągle się psuje. Głównie elektronika ale wszystkie części strasznie drogie.
3,5
~J
Off-roader 350 BlueTEC 4MATIC 258KM 190kW
PRZECIĘTNE AUTO Z WYGLĄDU. Pneumatyka rewelacja. Na długie trasy super auto. Częste usterki. Auto co kilka tysięcy km ląduje w serwisie.
2,9
~Marcin
Off-roader 350 BlueTEC 4MATIC 258KM 190kW
nie polecam Mercedesów to są jakieś złomy. Pierwszy i ostatni raz kupiłem tą markę
3,5
~Dkk
Off-roader 250 BlueTEC 4MATIC 204KM 150kW
Byłoby dobrze, ale jednak nie bez przyczyny ASO w ramach akcji przywoławczej wymieniło wtryski przy 94 000 km czyli do ideału brakuje... (Silnik)
~Andree
Off-roader 350 BlueEFFICIENCY 4MATIC 306KM 225kW
ładna praca i dobry dzwiek po wkręceniu ,niskie spalanie (Silnik)
Mercedes Klasa M W166 Off-roader