Oceny Mercedes Klasa R Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW 2009-2010

Mercedes Klasa R Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mercedes Klasa R Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW 2009-2010

~BJ
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Uwielbiam to auto - wersja long to naprawdę ogrom miejsca, przy moich 2m wzrostu odsunięty prawie na max fotel kieorwcy z tyłu spokojnie siądzie osoba o moim wzroście i jeszcze będzie miała luz! wielki bagażnik, siedzenia skłądają się na płasko. Jak na taki wielki autobus spalanie ok, choć na pewno warto rozważyć LPG jak ktoś dużo jeździ. Ceny częsci normalne, warto na pewno serwisować w miejscu gdzie znają się na mercedesach i nie będzie...
~Martin
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Miałem pewne wątpliwości bo nigdy nie podobały mi się SUVy i tereneowe krowy, ale MB się postarał z dizajnem. Ale woze 5 ludzi, wypady nad jezioro to potrzebny był duży bolid. Bardzo mi się podoba, ma naprawdę ogrom funkcji i możliwości. Dogi był, bo kosztował mnie 320 tys zł Żałuje tylko koloru - mam srebrny błękit - jakoś mi się znudził :) myślałem, że na dłuzej mi się będzie taki podobał.
~wd
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Mogłaby być szybsza, ale jak na samochód rodzinny jest i tak dobrze. (Skrzynia biegów)
~Sławek
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Auto jeździ prawie jak z napędem elektrycznym. Ciężko ocenić też gang silnika V6 bo jest prawie niesłyszalny. (Silnik)
Mercedes Klasa R Off-roader