Ocena kierowcy - Mercedes Klasa S W220 Sedan

mariusz112112, 11 lat temu
Silnik 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW
Rok produkcji 2001
Mercedes Klasa S W220 Sedan 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie super jak na ta mase.udalo mi sie zrobic w trasie przy naprawde oszczednej jezdzie rzedu 100-120km/h 8litrow,to jak na ta mase i gabaryty doskonale.jak go kupoilem to przez pierwsze dwa tygodnie palil 16litrow,ale nie powiem deptalem mu spod kazdych swiuatel,ale jak juz sie nacieszylem i jezdze spokojnie to miasto 11 litra,trasa 8,2litra.co do awaryjnosci jeszcze mnie nic nie spotkalo powaznego oprocz wahacza za 320zl oryginalnego kupionego w ASO to cena rewelka.ale tak to jest jak sie daje za auto wiecej niz stoja na allegro od ludzi co naprawde dbali i wychuchali autko.przebieg mam 225 tys,najprawdopodobniej cofany o jakies 150 tys,ale i tak jak ma 380tys to rewelka.aha i jeszcze jedno ludzie ktorzy kupuja takie auto dla szpanu za 19000tys zl i wypowiadaja sie o awaryjnosci wykonczeniu materialow itp to niech sie stukna w glowe.logiczne jest ze tylko inteligentny czlowiek wypowie sie w sposob obiektywny na temnat auta a nie burak z bloku co wziol pozyczke zeby miec ese.pozdro dla powaznych i rozwaznych a nie szpanerow i leserow.

On - zużycie paliwa dla silnika 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW [l/100km]

10,5