Ocena kierowcy - Mercedes Klasa S W221 Limuzyna wersja długa Facelifting

kuba. wlkp, 13 lat temu
Silnik 4.0 V8 (450 CDI) 320KM 235kW
Rok produkcji 2009
Mercedes Klasa S W221 Limuzyna wersja długa Facelifting 4.0 V8 (450 CDI) 320KM 235kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : jezdzilem s 500 i nie spodziewalem sie, ze w dieslu moze byc tak dobrze.
w porownaniu do s przed liftingiem auto ma zdecydowanie lepsze wyciszenie, nawet w dieslu jest duzo lepiej - jezdzilem s500 i bylo ok, ale przy wiekszych obrotach slyszalem silnik. teraz mam diesla i jest pieknie
ogolnie skrzynia jest ok, biegi przerzuca bez zarzutu, czasami tylko czuc male szarpniecie, ale tiptronic do poprawy
uklad jezdy ? mercedes ! dla mnie to wyznacznik luksusu i kupujac kolejnego mercedesa nie zawiodlem sie. auto plynie po drodze ;)
duza przednia szyba, duze lusterka (wieksze niz przed liftem) jest ok
rozwiazania we wnetrzu sa ok, na pierwszy rzut oka nie ma mnowstwa przyciskow, ale wszystko jest ladnie poukrywane i kierowca wie o co chodzi. ilosc schowkow imponujaca
jako kierowca mam wystarczajaco miejsca, pasazer podobnie. z tylu dzieciaki nie narzekają;) ale ja bym tam 2000 km nie pojechal
w s po lifcie jest duuuzo lepiej niz w tamtej. silnika nie slychac wewnatrz ;)
zuzycie paliwa w miescie przy w miare ciezkiej nodze 12/13 litrow, ale to diesel wiec nie bankrutuje, na trasie w 10 sie zmiesci. cena przegladu w aso 500, na naprawie jeszcze nie bylem ;)
auto jest swietnie wykonane dlatego musi kosztowac, w koncu to mercedes ;)
Mercedes Klasa S W221 Limuzyna wersja długa Facelifting