Ocena kierowcy - Mercedes Klasa S W221 Limuzyna

anylord, 9 lat temu
Silnik 3.5 V6 (350) L 272KM 200kW
Rok produkcji 2005
Mercedes Klasa S W221 Limuzyna 3.5 V6 (350) L 272KM 200kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jak chcesz pływać to kup Skę
Auto wygląda pięknie, majestatycznie. Nie przypadkiem najnowszą S klasę zrobili prawie identyczną, patrząc z boku można się pomylić :) Jeżeli jesteś prezesem, dyrektorem itd. to auto doda Tobie z pewnością prestiżu (niestety klasy nie można kupić, ją się ma lub nie). Ogólnie to auto jest doskonałe, lecz polecam S500.
Silnik pracuje równiutko a w kabinie go nie słychać, polecam mocniejszą wersję S500.
Jak to w mercedesach, nie jest idealna. W bmw 730 skrzynia była z pewnością lepsza. (doskonale byłoby połączyć doskonałą skrzynię biegów i zawieszenie z BMW ze wspaniałym komfortem i cudownym wykończeniem środka w Mercedesie). Bo skrzynia w Mercedesie jest kiepska a bmw w środku wygląda jak vw polo z plastikowym drewnem
jw
Doskonała w każdym kierunku
nic bym nie zmienił, jedynie dodał miejsce na kubek z kawką ;)
w aucie nie da się wyłączyć klimatyzacji, więc wyliczeni co do centa klienci szukajcie innego auta, bo tu klima chodzi przez cały rok :) super
jechałem różnymi autami, ale S to S... w wersji Long (jestem wysoki 185cm) fotel prawie do końca usytuowany a z tyłu można skrzynkę piwa postawić
nie wiem czy znajdzie się na rynku coś lepszego pod tym kontem? może lexus LS? ale nie jechałem
Wszystko kosztuje 4x od normalnej średniej klasy typu bobek mondeo czy insignie
nowe kosztowało 550 tysięcy złotych, nie polecam kupić nowego :)
przez 2 lata zepsuł się włącznik od szyby, poza tym NIC
nic