Oceny Mercedes Sprinter II

Najnowsze oceny Mercedes Sprinter II

~Prz
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Mercedes Sprinter II
Moim zdaniem bardzo dobre auto tylko trzeba o nie dbać , odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją . Negatywne opinie są tych użytkowników którzy myślą że 10 letnie auto ma 200000km , a niestety prawda jest inna te auta kupuje się żeby zarabiać i robić kilometry . Wiekszośc obecnych na rynku aut ma przebiegi ok miliona , a niestety nic nie jest wieczne i pożniej są lamenty , że to kiepskie auto. Jeśli ktoś znajdzie ładny egzemplarz z...
~marek
Mercedes Sprinter II
Silnik, skrzynia oraz układ jezdny są niezłe. Niestety auto nie zasługuje na najwyższą ocenę ze względu na to że znika w oczach. Korozja jest wszędzie, nawet w tak absurdalnych miejscach jak środek poszycia czy wnętrzu. Karoseria to zwykły bubel.
2,6
~info@gbotuin.nl
Mercedes Sprinter II
Auto gnije i nic na to nie pomaga, można to robić w nieskończoność i tak po 3-5 miesięcy wyłazi rdza. Most hałasuje, przy 250 tys padły wtryski przy 262 tys pompa i jeden z nowych wtrysków. Nowa pompa pochodziła 4 dni (wada fabryczna) znowu wymienili. Koło dwumasowe się rozsypało tak jak podpora mostu. Zaczynają klepać zawory. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
~Icid
Mercedes Sprinter II
Za duże pieniądze dostaniecie samochód który co 3 lata trzeba oczyszczać ze rdzy i malować. Będzie się psuł, będzie głośny i toporny. Będziecie wkurwieni jak ja :D Polecam jumpera 2,5 diesla lub turbodiesla, nie gnije, nie psuje się jest połowę tańszy w zakupie i 3 razy tańszy w utrzymaniu. Mercedes robi gówno od kilku lat czas się z tym pogodzić i przestać przepłacać.
~tomek
Mercedes Sprinter II
Przyjemnie sie jezdzi. Auto w miare zwawe ale karoseria rdzewieje (bezwypadkowy!!!) w wielu miejscach. Ogrzewanie podczas jazdy po miescie praktycznie nie dziala (silnik sie nie nagrzewa). Na trasie ok.
~Szuszfol
Mercedes Sprinter II
Moje auto to 411 czyli rama z kontenerem i winda Szkoda że nie jest na ramie pozwoliło by to na większy załadunek. Duża dostępnośc części oryginalnych i zamienników
~F U
Mercedes Sprinter II
Wszystko super gdyby nie ta pie.... rdza, i hałas w środku,, Poza tym ok
~Jacek 311 CDI
Mercedes Sprinter II
pomimo wszelkich niedogodnosci to wlasnie niezawodnosc i ekonomia urzytkowania bierze przewage
~raby
Mercedes Sprinter II
Drobne usterki są do zrobienia ale blacha to jest tragedia,to jest najgorsza blacha jaką widziałem jedno wielkie bagno.Ludzie nie kupujcie tego łajna,ja już mam tyły poco wam to.
~pawel
Mercedes Sprinter II
całkiem niezły silnik , małe spalanie , w miarę nie zawodny , tragiczna blacharka po prostu skandal!!!