Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lelu
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Owszem średnio. Takie nie niemiecki styl. Niby wszystko jest ale: kierownica za płasko (nie daje się regulować), brak jakiegokolwiek miejsca na np butelkę, popielniczka dosyć dobra choć nie oświetlona, z półki, która mam nad głową co chwila coś próbuje spaść, fotel kierowcy jak dla mnie troszkę za mały (mam 195 cm wzrostu) ale bardzo bardzo wygodny. Posiada resorowanie, podłokietnik i śmieszną poduszeczkę pneumatyczną na odcinek lędźwiowy. Nie...
~Marcik5500
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
ok, materiały kokpitu nic specjalnego, mogliby dać lepsze w aucie za 159.000 zł. I po raz kolejny stwierdzam że Ford ma lepsze siedzenia, po 4 godzinach jazdy bolą plecy. W Transicie po trasie Łeba-Praga-Łeba takowego nie zaznałem. Kolejny minus schowek na narzędzia jest pod stopami pasażera. przez co podłoga jest uniesiona i pasażer nie może rozprostować nóg, po paru godzinach daje się we znaki. Liczne fajne schowki(np.pod siedzeniem...
~Ariel
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Ogólnie kabina przestronna dobrze spasowane elementy, schludnie estetycznie dużo ciekawych rozwiązań na kubki dokumenty, na duży plus schowki pod siedzeniem pod kanapą. Fotel kierowcy dość wygodny na trasach do Holandii nie odczuwa się zbytnio zmęczenia. Zagłówki mam już z materiału w poprzednim sprinterze miałem twarde plastikowe i tutaj też duży + Małą wadą jest brak oświetlenia bocznego nad głową kierowcy do czytania książek bądź...
~Użytkownik od 2006r.
Furgon 2.2 CDI 88KM 65kW
Dobra jak w szwabie. Trochę rozlatała mi się wajha od wszystkiego znaczy kierunkcowskazo-wycieraczka. Wsiadanie i wysianie jak w czołgu trzeba sie wsunąć i wysunąć spod kierownicy. W Fordach i starszym Sprinciaku jest 100000000000000000 razy lepiej. Dostęp do silnika, osprzętu, żarówek bardzo dobry. Przydał by się próg do wejścia na pakę. Na zachodzie jest to standard ale dla głupih Polaczków golas za krocie i tak jest Bożym dopustem.
~Szybki 74.
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Powiedzmy ze jest nieżle ale umieszczenie klawiszy włącznika świateł przeciwmgielnych, regulacji wysokości reflektorów jest zdecydowanie nieergonomiczne- praktycznie ich nie widac bo są całkowicie zasłonięte kierownica!!! Do radia też trzeba się odchylać- ogólnie mogło by być lepiej!!!
~NieKupMerca
Furgon 319 CDI 190KM 140kW
Teraz zaczną się wady, tandeta jest wszechobecna. Wszystko wygląda zajebiście jak patrzymy przez szybę. Wsiadamy i widać że wszystko w środku jest tandetnym gównem, zaczynając od deski rozdzielczej z zegarami jak w MZ 250, na fotelach sztywnych jak beton kończąc.
~adam
Furgon 319 CDI 190KM 140kW
Do radia nie można dosięgnąć,ciężko trafić w przycisk zamkniętego obiegu.Włącznik wycieraczek-uciążliwy indywidualizm.Skomplikowany komputer w dodatku po niemiecku.Słabo widoczny zegar.W wersji z wielofunkcyjna kierownicą,przypadkowe przełączanie komputera.
~majk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
wszystko jest tam gdzie powinno być, chociaz gałka skrzyni biegów moglaby troszke byc bardziej wysunięta do kierowcy "śladem renault master i opla movano" i nie załujcie sobie na podłokietnik
~Xedos Forever
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Doskonale. Wszystko na swoim miejscu. W porównaniu z poprzednikiem ogromna ilość miejsca i przydatnych schowków i uchwytów na napoje.Największy minus za brak regulacji kierownicy.
Dziennik kosztów dla Mercedes Sprinter III Furgon
11,9
~marcar@marcar,pl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
brak schowków!!! sproboj położyc teczke z dokumentami! mam fotel pneumatyczny wiec super ale osoba w srodku (3 osobowy) ma przechlapane na dłuższej trasie
Mercedes Sprinter III Furgon