Oceny Mercedes Sprinter III Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW 2006-2009

Najnowsze oceny Mercedes Sprinter III Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW 2006-2009

3,2
~majk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
lipa, nędza, bryndza.. nawet drzwi trzeszczą, myślałem że mercek dalej kreuje swoją opinię i wizerunek jako to by robił najbardziej niezawodne samochody włącznie z dostawczymi,, przy zakupie kierowaliśmy sie opinią uzytkownioków poprzedniej nie do zajechania wersji sprintera, a szkoda bo straszny wałek ztym samochodem, inie usprawiedliwiaja tego dlugie okresy miedzyprzeglądowe bo na poczatek trzeba bedzie pare ładnych dni poswiecic na...
1,9
~Tom
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Miałem poprzedni model Sprintera w ilości 2 sztuk i każdy z nich zrobił około 800000 km i po sprzedaży ponoć dalej jeżdżą. Nowy model to katastrofa, miałem 2 sztuki, oba zaliczyły wymiany silników już po 100000 km. Do tego co chwila tryby awaryjne, wał awaria, jednym słowem tragedia. Nie wspominam o rdzy, bo poprzedni model też rdzewiał na potęgę. Samochód jest bardzo ładny wizualnie, ale na tym jego zalety się kończą.
3,5
~Patryk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Ogólnie samochód spisuje się dobrze, tylko wszechobecna korozja trochę go niszczy, następnym moim samochodem będzie Volkswagen Crafter jedynka.
~lk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Autko przyjemne w użytkowaniu, według mnie zbyt wysoka cena w stosunku do jakości i trwałości podzespołów. W końcu to ma być wół roboczy.
~Xedos Forever
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Po nakręceniu 100000 km w ciągu roku mogę śmiało polecić innym ten samochód. Poza paroma niedociągnięciami opisanymi powyżej samochód bliski ideału.
~ZAJDEK
~Daro
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Obawiałem się CDI dużo ludzie piszą mówią że padają wtryski itp. itp-padają bo ludziska leją syf a nie ON chcą zaoszczedzić i dupa, takie jest moje zdanie.Autko dobrze się zbiera i oszczedne 8 literków na trasie do 130km/h. (Silnik)
~szym
Mercedes Sprinter III Furgon