Ocena kierowcy - Mercedes Vaneo

Piotr H., 15 lat temu
Rok produkcji 2002
Mercedes Vaneo 1.9 125KM 92kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wielki samochód a lepiej mi sie wjeżdża do garażu niż citroenem xsarą
Układ hamulcowy : z tyłu tarcze zaczęły piszczeć, ale chyba od kurzu troche klocki sie przyblokowały bo grzanie i piszczenie koła samo ustąpiło.
Na 5-tym biegu można jechać 60 km/h i wcale nie słychać, żeby silnik sie męczył czy dusił! A jak trzeba depnąć to wszystko z tyłu zostaje daleko! Super sprawa jak się wie, ze się ma spora rezerwę mocy!
biegi wchodzą elastycznie, nie ma zgrzytnięć jak czasem w innych samochodach się zdarzało.
Na zakrętach pewny, na dziurach nie wali, elegancko i z gracją daje sobie radę z naszymi drogami!
Troszkę tył słaba widoczność jak ktoś siedzi na środku. Za to pasażerowie z tyłu mają wspaniałą widoczność, siedzą jakby na głowami tych z przodu! Super sprawa!
O tym później bo jeszcze autka nie wyczułem!
później - po długiej podróży uzupełnię zapiski!
Ogromna przestrzeń! Luz na wszystkich fotelach! No może z tyłu jak usiądzie 3 grubasków to się pościskają!
troszkę u mnie słychać wydech ale piękne nagłośnienie wszystko likwiduje!
wczoraj sprawdziłem na trasie! Jechałem do 110 km/h i na 8,56 litra przejechałem 167 km - to jest super wynik! Dokładnie przeliczając 5,27 l/100 km!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.9 125KM 92kW [l/100km]

6,3