Oceny Mercedes Vaneo

Najnowsze oceny Mercedes Vaneo

~młody-wł
Minivan 1.6 102KM 75kW
Mercedes Vaneo I
Samochód mam od miecha. wiele nie powiem. Ale sam zastanawiałem się na tym modelem dość długo i wiem że moja ocena może być przydatna
~Właściciel
jeźdźłem 3 mercedesami 115 123 124 vaneo to już po mercedesie
~marek
Mercedes Vaneo I
bardzo funkcjonane auto dla rodziny i biznesu,przestronne po wyjęciu foteli zmienia się w małą ciężarówkę.
~faza3@op.pl
Mercedes Vaneo I
Samochód prowadzi się nieżle ,dobrze trzyma sie drogi za wyjątkiem hamulców przednich.Trzeba dbać i przesmarowywać prowadnice.
Mercedes Vaneo I
Bardzo funkcjonalne auto. Bagażnik bardzo pakowny, szczególnie gdy się załaduje "pod sufit". Irytują drobiazgi typu stuki w drzwiach lub skrzypienie plastików.
~euro-bits
Mercedes Vaneo I
Jeździ i niema żadnych problemów o których napisało w poprzednich ocenach kilku użytkowników. W ASO mówią że modele od połowy roku 2003 znacznie poprawiono i oby to się sprawdziło. Wygodny na wakacje z rodziną i praktyczny w biznesie, gdzie przez cały rok na siebie zarabia.
~legat
Mercedes Vaneo I
Do dzisiaj brak lepszej oferty - auto tej długości z suwanymi drzwiami (garaż), 4 wbudowane miejsca dla dzieci (zero fotelików!), przewóz rzeczy długich na 2,2 m
~kierowca
Mercedes Vaneo I
auto raczej dla kobiety.delikatny.plastiki skrzypia.klima sie psuje.malo pali.dwa rowery wchodza bez problemu i pelno bagazy.cos nie mozliwego ale odchodza uszczelki.mozna by sie wiecej spodziewac.
Dziennik kosztów dla Mercedes Vaneo
8,5
10,0
~logistyka_trans
Minivan 1.6 82KM 60kW
Mercedes Vaneo I
Bez żadnych większych uwag. Jakość lakieru w Mercedesach taka sobie, uważam to za szczegół nie mający wpływu na użytkowanie.
2,6
~WiDz
Mercedes Vaneo I
auto kupiłem 3 letnie,bezwypadkowe,w komisie mercedesa,powinni zamknąć tych którzy pracowali nad stworzeniem tego auta :)
Mercedes Vaneo