Oceny Mercedes Vito W638 2.2 CDI 95KM 70kW 1999-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mercedes Vito W638 2.2 CDI 95KM 70kW 1999-2003

~Michał
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
pomimo nie przychylnych opini jakie można odnaleźć na forach internetowych zdecydowałem się na zakup w638 ( wczesniej miałem T4 - wg for internetowych bus idelany...). Vitek mój ma obecnie przejechane 378 tys km , wymianiełm w nim sprzęgło i teraz planuję się zabrać za frezowanie gniazd wtrysków - niestety typowa usterak CDI... Wizualistycznie dużo lepiej wygląda o T4 , zdecydowanie lepsza ergonomia wnętrza. co do blacharki to jak w każdym...
~vicio99
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z użytkowania Vitka. Silniczek 85 km bardzo dobrze sobie radzi zarówno z przyspieszeniem jak i z wożeniem ładunku(często ok.1000kg).Bardzo dobra widoczność i zwrotność mesia dają fantastyczne wrażenia z jazdy... trochę denerwują ogniska rdzy które pojawiają się co jakiś czas na drzwiach i klapie. W porównaniu do t4 dużo niższe zużycie paliwa... Ogolnie nigdy mnie jeszcze nie zawiódł... Vw t4 może rzeczywiście...
~tomasz.michalewicz@wp.pl
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
super jazda jak osobowka dobra widocznosc bez problemu parkowaniezle dojscie do silnika wymiana swiec ogulnie wkulko silnika bardzo mala przesrzen do napraw nikt niechce sie zabierac za naprawe jak tak to za duza gotowke zapiekly sie mi 2 swiece bez sciagniecia glowicy i bloku ani rusz nawet pruba odkrecenia na goracym silniku nigdy wiecej vita nie polecam kontrolka end palila sie na okraglo
~daras
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Wiele zalet i wiele wad.Przeniesienie od lewarka do skrzyni biegów.Wszyscy narzekaja na zmiane biegow.Awaryjnosc duza Ceny w serwisie z KOSMOSU.Podrobek-brak.Awarie przegubow,głowicy.Nigdy wiecej Vito.
3,2
~tadeo
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
niezawodny, ale ma duzo "pierdolow"psujacych sie a na ktorych nikt sie nie zna,lub zgaduja ze sie znaja.elektronika dziala wedlug wlasnego planu.
~wally
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Ogólnie auto niezłe, ale po Mercedesie można by spodziewać się trochę więcej
~Zadowolony Uzytkownik Vito
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Vito jest wspanialym samochodem. Nie sypie sie, jak sie jezdzi oszczednie to duzo tez nie spali. Napewno jest bardzo pojemny. Jest praktycznie bezawaryjny i wytrzymaly. POLECAM!!!
~ kastrol
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Ludzie poraszka skarbonka mam go 2 lata zgnitka (a nie był bity )wsadziłem już 10000 tyś i pada mu silnik porażka (Silnik)
~waldi
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
wygodny i bardzo dobry silnik
~;-)
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Po dodaniu orurowania,ksenonow i nowych felg wyglada cudnownie ;-) Kazda panna moja ;-D (Widoczność)