Lista ocen Mercedes W123 Sedan 2.4 D 80KM 59kW 1976-1985 (53) - Całokształt

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
MERCEDES w123 Potocznie zwany beczką. Najlepsze auto taksówkarzy, bezawaryjne,mało kłopotliwe, w wypadku wystąpienia awarii naprawdę tanie w naprawach. Auto które ma duszę i które staje się poszukiwanym kąskiem.Koń roboczy szkoda że takich aut już nie produkują. Auta na rynku w naszym kraju w większośći w stanie dobrym lub agonalnym. Rarytasy rzadkość. Zawieszenie super.Polecam silniki diesla, tańsze w eksploatacji i większa dostępność...
~Alex
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
W123 to ciekawa konstrukcja. skrajny prymityw, ale jednoczesnie dopracowany i bardzo komfortowy samochód. Po 100 metrach wiemy już, ze jedziemy autem z wyższej półki. wspomaganie działa doskonale, kierownica kreci sie jednym palcem, biegi wchodza gładko, a spzregło jest mięciutkie! Łatwość prowadzenia nie ma porównania z autami z tamej epoki. Niech ktos spróbuje pzrejechać sie volvo 740 diesel z roku np.1985. Jezdzi naparwdę fajnie, jest...
~Alek Holik
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
To ponadczasowy samochod. Wygodny, dosc oszczedny, dobrze prowadzacy sie, znakomita widocznosc, bezpieczenstwo i marka. W wersji ze wspomaganiem kierownicy (zdarzaly sie bez - makabra!) mimo duzych rozmiarow swietne auto dla kobiety! A wersje kombi to ciagle wzor niedoscignionyw tej klasie autek!!! Moj zaprzyjazniony taksowkarz zrobil 123-ka 800000 km bez problemu, sprzedal, no, a teraz zaluje i szuka takiego samego. To wystarczy za komentarz.
~HCMARIUSZ
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
jeździłem wcześniej BMW E-30, Merc 123 jest lepszy, Gdy jesteś w potrzebie nigdy Cię nie zawiedzie, tani w eksploatacji, trwały jak cholera, budowa prostsza od cepa, wszystko czego od Ciebie wymaga to paliwo i od czasu do czasu olej w silniku.Bardzo dobre właściwości jezdne, dobry promień skrętu.Diesel nie jest może żwawy to fakt, ale znajdzcie mi drugi 26 letnie auto, w którym za bardzo nie ma się do czego przyczepić.
~Olaf
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
jest to auto naprawde bardzo fajne mimo swych lat i watpie w to ze jakiekolwiek inne auta beda sie cieszyc taka opinia i popularnoscia jak wlasnie BECZKI. Msle ze warto o nie dbac a wtedy odwdzieczaja sie, a ich niesmiertelnosc tkwi w prostocie ich budowy a to z kolei jest zwiazane z niezawodnoscia. a zadbany egzeplaz ma naprawde lepsza prezencje niz co niektora "salonowka" made in korea i nie tylko.
~Waco
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
No cóż. Samochód jest wspaniały. Martwię się tylko czy będzie odpalał na mrozie. Wczoraj było 0 stopni i zapalił zupełnie jak w lato. Więc może nie będzie tak źle. Do poprawienia mam zbieżność co w zimę w połączeniu z tylnym napędem może być przyczyną niespodzianek przy zakrętach ale zanim sypnie śniegiem postaram się to poprawić.
~myagi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
nie ma lepszego auta o takim komforcie jest genialne w swojej prostocie i nie trzeba byc mechanikiem zeby cos naprawic czy wymienic autko ma swoj styl i elegancje youngtimer dla milosnikow przy odrobinie dbania odwdzieczy sie niezawodnoscia
~sumo70@o2.pl
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
posiadam mietka już 3 lata 123 combi 2400jestem z niego bardzo zadowolony polecam go wszyskim którzy chcą jeżdzić wygodnie i w miarę bez problemów,choć nie są to samochody zbyt rześkie ,lecz gdy się o nie zadba potrafią się dobrze odwdzięczyć.
~tanner
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
co do całokształtu to ocena musi i jest barrrrdzo subiektywna. co do mnie to w123 wyjątkowy samochód a Wy... wybierajcie sami. po to jest ...naście set marek aut, jeszcze więcej modeli itp żeby każdy miał co chciał !!! I O TO CHODZI ...
~Paweł
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
auto ma przepiękną stylistykę,budzi zainteresowanie na ulicy {wczoraj na stacji usłyszałem jak jeden facet powiedział do drugiego popatrz jaki fajny mercedes}. Swietnie się prowadzi, jest pakowny i praktyczny. Mercedes w 123 dobrze utrzymany to sama radość.
Mercedes W123 Sedan