Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (44) - Całokształt

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Słowik
Sedan 2.0 118KM 87kW
Cóż powiedzieć: Mercedes z tamtych lat to samochód wręcz nie do zajeżdżenia. I potwierdza to nie tylko moja opinia, ale opinia również wielu innych ludzi, którzy mieli do czynienia z tymże samochodem. W124 to klasa sama w sobie. Bardzo odpracowany samochód, który został zrobiony przez najlepszych inżynierów, a NIE księgowych robiących obecnie samochody. Jeden z ostatnich prawdziwych Mercedesów. Szkoda, że w tej chwili marka ta nie produkuje...
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
Całokształt w zależności od wymagań. Jeśli chodzi o auto sportowe to duży minus. Jeśli chodzi o komfort i niezawodność - ogromny plus! Dla rodziny o małym budżecie to ten samochód to jak szóstka w lotka. Dla jednych prestiżowy, dla drugich taksówkarski. Ale kogo to obchodzi?! Jeśli chcesz samochód, który nie będzie dla Ciebie studnią bez dna - Mercedes W 124! P.S. Pomyśl, co jeśli uchowasz go z dobrym stanie przez kilkanaście lat, jaka może...
~robert32zamosc@interia.pl
Sedan 2.0 118KM 87kW
Zrobiłem nim ok 40 tyś km i nie miałem z nim większych problemów,przy jeździe na gazie trzeba się liczyć z wymianą uszczelniaczy zaworowych co dwa lata , nie jest to wielki koszt pod warunkiem że znajdzie się mechanika który wymieni je bez ściągania głowicy ( a jest to możliwe).Radziłbym też dobrze sprawdzić tylne zawieszenie ponieważ części do niego nie są tanie,przód naprawia się za groszę (np końcówka drążka -30 zł)
~andlap1@wp.pl
Sedan 2.0 118KM 87kW
mam swojego mesia od 3 lat jestem trzecim właścicielem w Polsce a czwartym ogólnie. Jest naprawdę niesamowity. To nie samochód tylko prawdziwy kumpel. Jesli dba sie o ten samochód tzn. terminowe wymiany płynów i drobnych usterek ten samochód odwdziecza się niezawodnością i komfortem.
~oskar_garbacz@yahoo.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Fantastyczny samochod!Wersja coupe wyglada bardzo elegancko i nie jest to auto dla byle kogo.W kazdym otoczeniu wyglada rewelacyjnie,prowadzi sie sam:) a komfort jest na wysokim poziomie.Jest typowym bulwarowcem obok ktorego nikt nie przejdzie obojetnie!
~Gocha
Sedan 2.0 118KM 87kW
Samochodem tej marki jeździmy od 20 lat i nie zmienimy na żadną inną. Mąż taksówkarz,także samochód musi być wygodny, niezawodny i EKONOMICZNY. Poza tym popatrzcie ile mercedesów jeździ na taxi to jest najlepsza reklama dla wyrobu.
~Ciawa
Sedan 2.0 118KM 87kW
Jestem posiadaczem Mercedesa 124 200D i jestem zadowolony, chociaż na tom pojemność jest za słaby ze względu na jego wagę. Ale ogólnie wszystko ok. W przyszłości chciałym kupić sobie 300TD z automatyczną skrzynią biegów.
~strażak
Sedan 2.0 118KM 87kW
Wygodny,bezawaryjny,ekonomiczny w utrzymaniu,łatwy dostęp do części oryginalnych i zamienników,trudno o samochód w tym wieku co mój,takim stanie technicznym znależć wsród aut innych marek.Trochę ubogie wyposażenie w standardzie.
~Marcin z Ostrowca Św.
Sedan 2.0 118KM 87kW
Ponadczasowa sylwetka MB124 jest już legendą. Wykończenie i materiały I gat bez jakichkolwiek kompromisów jednak fotel kierowcy na boku się przetarł reszta jest jak nowa wszystko sprawne działa każdy włącznik.
Dziennik kosztów dla Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW
10,2
~PIOTR PISKLAK
Sedan 2.0 118KM 87kW
auto wymażone i niezawodne za stosunkowo nieduże pieniądze mamy zapewniony konfort i bezpieczeństwo niezapominając o bezawaryjności i małym spalaniu nie jest to auto sportowe ale bardzo przyjemne w prowadzeniu
Mercedes W124 Sedan