Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (35) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Narazie brak auto zakupione przez salon Mercedesa w Poznaniu Duda Cars jeżeli ktoś planuje zakup jakiego kolwiek klasyka z pod gwiazdy polecam ten salon a jak ktoś mieszka daleko od poznania polecam poszukać placówki Mercedesa gdzieś w poblirzu poprzednie auta kupowałem w komisach i nie dość że drogo to niestety w stanie innym niż miałybyć do tego musiałem restaurować przez to cały samochód ( Renault ) lub miałem sporo napraw ( maluch ) za...
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
Samochód ten został stworzony do przejechania 1.000.000 km. To mówi wszystko o tym aucie. Wiadomo, że jak ktoś daje gaz do dechy na zimnym silniku, albo nie wymienia regularnie oleju itd. to skraca żywotność swojego auta. W moim przypadku do wymiany miałem pompę wody, która ze starości przeciekała. Poza tym nic! Silnik chodzi jak mróweczka, cichutko i równo. Jedynie co, to dbać i pilnować spraw obowiązkowych.
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
Z większych rzeczy to spawałem wydech-ale tylko na 1 łączeniu widać był słabo zabezpieczony, zamek (po włamaniu) i rozrusznik-ale to drobna rzecz raczej-jakaś tulejka - brał za dużo prądu.
~oskar_garbacz@yahoo.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mam juz 4mercedesy i smialo moge stwierdzic iz gdy sie o nie dba i nie byly uszkodzone to odwdzieczaja sie niezwykla trwaloscia i dluuuuuuuga eksploatacja. Tutaj musze wyroznic model w123.
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Jeśli serwisuje się regularnie to poważnych usterek raczej nie ma co się spodziewać . W tych pojazdach zanim coś się na poważnie zepsuje to długo wcześniej zacznie o sobie dawać znać .
~karol
Sedan 2.0 118KM 87kW
jedyna poważna usterka w moim modelu toc włącza się kontrolka ABS i wtedy same wziększaja się obroty silnika, ale po chwili to wraca do normy, i dalej jest ok,
~mercedes
Sedan 2.0 118KM 87kW
przez 12 lat, wymiana sworznia, skraplacza klimatyzacji i przednich amortyzatorów choć w sumie tego nie wymagały, wszystkie rzeczy zostały wymienione przy przebiegu 190000km.
~ZXC
Sedan 2.0 118KM 87kW
Trudno mówić o poważnych usterkach jeżdżąc autem zaledwie pół roku. Siadł mi akumulator (uszkodzona cela) - normalne ale niezbyt przyjemne.
~GANER
Sedan 2.0 118KM 87kW
Przez cały okres eksploatacji poza wymianą klocków hamulcowych i wszystkich olejów oraz amortyzatory, tylko jedna usterka wynikająca z błędu mechanika.
~marcin
Sedan 2.0 118KM 87kW
pekniecie przy kielichu amortyzatora z przodu, podobno to czesta sprawa, pospawane i nie ma problemu
Mercedes W124 Sedan