Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol
Sedan 2.0 118KM 87kW
jest dobrze, z przody nawet idealnie, jak w naprawde dużej limuzynie jak klasa S, chociaż W124 jest o jedna klase niższy, przestrzen nad głową jest duża, folete regulowane, miejsca na nogi jest tak ze prawie można je wyprostować (z przodu) w wersji z szyberdachem moze nawet jechac osoba o wzroście 3m (hehe) , z tyłu troche gorzej, duże osoby bedą mieć mało miejsca na nogi, ale nie najgorzej, 3 zwykłe osoby z tyłu się mieszczą bez problemu,...
~Słowik
Sedan 2.0 118KM 87kW
Przestrzeni dla kierowcy nigdy nie zabraknie. Fotel kierowcy i pasażera ma bardzo dużą możliwość regulacji osiowej oraz na wysokość. Mając 188cm wzrostu mogę tak fotel ustawić, że nie będę mógł sięgnąć do pedałów. Osoby mające 2m wzrostu śmiało mogą wsiadać, na pewno nie poczują dyskomfortu. Również podłokietnik Mercedesa to majstersztyk, zamontowany do fotela, nie do konsoli jak w większości samochodów jest bardzo wygodny i posiada regulację....
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
S.U.P.E.R. wygodne auto - po prostu Mercedes i nie ma pytań - przednie siedzenia dsuwasz na max, a z tyłu nikt Ci nie ma prawa i tak narzekać+ogromna "paka" z klamką do otwierania od wewnątrz, więc można rozwozić ludzi po imprezie i kulturalnie sami mogą wysiąść:-)
~Robert
Sedan 2.0 118KM 87kW
nawet gdy fotel jest odsunięty maksymalnie do tyłu to i tak pasażer z tyłu ma dużo miejsca na nogi a jak odsunięty do przodu to pasażer się może czuć niczym prezydent, kierowca ma naprawdę dużo miejsca aż za dużo.
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu pełen komfort . Z tyłu dwa wygodne fotele , niemniej na dłuższej trasie już męczące . W zasadzie jest to auto dla dwóch osób z możliwością przewiezienia czasami dodatkowych dwóch pasażerów .
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mam 176 wzrostu i jak jest fotel podemnie ustawiony i za sobą usiąde to kolana mają około 20 cm do oparcia. Fotele są bardzo wygodne przez co trasa 700 km nie sprawia jakich kolwiek trudności
~Marcin z Ostrowca Św.
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mam 194 cm a nad głową sporo przestrzni jak w salonce. Z tyłu już niestety gorzej ale osoby średniego wzrostu i dzieci tego nie poczują. Bagażnik za to jest jak loch - ogromny z wieloma praktycznymi schowkami.
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
Ogromna ilość miejsca! Dużo miejsca dla kierowcy, pasażera i nawet tych z tyłu. Bagażnik ogromny! Bardzo duży rodzinny samochód - luksusowy dla 4 osób, komfortowy dla 5 ;)
~halszka23@gmail.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mało jest samochodów mających tak wiele miejsca,zarówno z przodu jak i dla pasażerów.Bagażnik? Vito Corleone byłby w siódmym niebie ;-)
~dexter55555@wp.pl
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mam 194 cm i siedzi mi sie sweitnie, inni tez nie narzekaja... no chyba ze ktos siedzacy za mna ma ok 180 cm :P
Mercedes W124 Sedan