Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Słowik
Sedan 2.0 118KM 87kW
Egzemplarze osiągające ceny powyżej 20tys.zł nie są jakimś wyjątkiem, ale regułą. Za zadbanego W124 niestety, ale trzeba wyłożyć sporo pieniędzy, jak za samochód, który ma już powiedzmy dwadzieścia lat. Ale warto! Pewnie większość ludzi popuka się w głowę i powie: "Za takiego starego parcha dać tyle kasy? Nigdy! Wolę kupić 15 lat młodszego VW czy innego Forda" Jednak ja już wiem co potrafi ten samochód i wiem, że wielu ludzi żyje z tą...
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
W124 w dobrym stanie nie należy do najtańszych. Aczkolwiek za te pieniądze nie kupimy połączenia komfortu z niezawodnością + niskimi kosztami eksploatacji! Jakość wykończenia może nie zachwyca (skrzypienie, pękające drewno), ale to akurat typowe dla Mercedesa (z najlepszej jakości wykończenia wnętrz słynie Audi), jednak że niezawodność przebija wszystko! Polecam znaleźć egzemplarz bez rdzy i z małym przebiegiem (150.000 km) i można jeździć...
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mój egzemparz ma 32 lata i plastiki nie trzeszczą nic się nie psuje auto ekonomiczne i wygodne i to w cenie 13000 zł czyli auto jakościowo jak auto z salonu lecz kilka razy wygodniejsze i kilka razy tańsze przy tym te plastiki nie będą trzeszczeć za trzy lata jak niestety często bywa w nowych samochodach z salonu, że po dwuch trzech latach zaczynają skrzypieć plastiki
~karol
Sedan 2.0 118KM 87kW
te modele potaniały, wiadomo można kupić za 5 tys. ale to bedzie złom, a zeby był dobry to trzeba wydać 15-20 tys, zł są jeszcze po 30-40 tys. zł, ale to juz coupe, cabrio albo 5,0 litra V8, trzebapamiętac ze kupuje sie Mercedesa i jego jakość jest bardzo dobra, tylko trzeba pamiętac do nie małych kosztach utzymania zeby nam długo słuzył
~Marcin z Ostrowca Św.
Sedan 2.0 118KM 87kW
Bardzo dobry stosunek Jakość/Prestiż/Luksus/Cena. Stosunkowo niskie lub wręcz niski koszty eksploatacji. Po założeniu Gazu II generacji auto jeździ za przysłowiowe grosze. Bardzo dobry kompromis dla oszczędnych i lubiących komfort ludzi z logo gwiazdy w tytule...mercedes jest klasą sam dla siebie...
~halszka23@gmail.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Klasa,precyzja i wykonanie,za śmieszne pieniądze.Samochód nieśmiertelny,o ponadczasowej sylwetce.Chylę czoła przed Konstruktorami.Jka juz raz kupiło się mercedesa,to juz trudno się odzwyczaić ;-)
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
Za tą cenę tak solidnego i niezawodnego kawałka auta nie dostaniesz na peno od Audni, ani BMW!Nie porównuje się też z młodszymi kompaktami. Wyskie spalanie można jakoś przełknąć:-)
~Marcin
Sedan 2.0 118KM 87kW
Auta z roczników 1988-92 są niedrogie. Gdy się trafi taki egzemplarz z przebiegiem w granicach 250000 do tego nie walony i zadbany to do śmierci można nim jeździć!
~pablo098
Sedan 2.0 118KM 87kW
Za pieniądze które wydałem mogłem kupić Mondeo 94´,zdezelowanego golfa III 93´, a kupiłem super auto- nie żałuje.No i renoma na tym samochodzie tyle się nie traci!
~ZXC
Sedan 2.0 118KM 87kW
Hmm... Kupiłem autko w idealnym niemal stanie, świetnie wyposażone, do tego wielkie, wygodne i eleganckie (czarny metalik) za... 10 tys. złotych. Dla mnie bomba!!!
Mercedes W124 Sedan