Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol
Sedan 2.0 118KM 87kW
jezeli nia ma klimatyzacji, niektóre modele nie mają to w gorące dni jest ciepło w samochodzie :) dużo daje szyberdach, przy szybszej jeździe od razy robi się chłodniej, ogrzewanie w zimie bardzo dobre, dosłownie chwila i jest cieplutko, szyby podgrzewane są z tyłu i z przodu tylko boczne tylne nie mają tego, klimatyzacji nie mam to nie wiem jak się sprawuje, a co do ogrzewania to mozna ustawic konkretną temp. jest kilka do wyboru...
~Słowik
Sedan 2.0 118KM 87kW
Tutaj Mercedes nie ma sobie równych. Jest to mój trzeci Mercedes i trzeci, który super grzeje. Zima to okres wręcz stworzony dla W124. Ogrzewanie jest bardzo wydajne. Przy -15 stopniach wystarczy odpalić samochód, podjechać 1km i już za nawiewów czujemy ciepłe powietrze. Żaden inny samochód, którymi jeździłem poprzednio nie może równać się do Mercedes pod tym względem. Szczególnie wszelakiego rodzaju TDI są 100 lat za Mercedesem. Natomiast...
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Automatyczna klimatyzacja ze staroświeckimi pokrętłami , ale jak się ustawi żądaną temperaturę to tak jest . W normalnym stanie działania klimatyzacja cały czas jest włączona ale jest opcja jej wyłączenia . Nic nie paruje , doskonale i szybko chłodzi lub grzeje zaraz po uruchomieniu silnika .
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
W zimie nie trzeba długo czekać, żeby sie rozgrzał! Błyskawicznie robi się ciepło. Ciekawostką jest to, że ze środkowych nawiewów zawsze niezależnie leci zimne powietrze. Dla jednych plus, dla jednych minus - zawsze nadmuch można zamknąć :)
~oskar_garbacz@yahoo.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Fantastyczne ogrzewanie,parowanie szyb prawie niemozliwe.Klima sprawuje sie dobrze.Dzieki doprowadzaniu przez srodkowe kratki swiezego powietrza,atmosfera w aucie jest bardzo przyjemna i czysta.
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Auto bardzo szybko się nagrzewa gdy nazewnątrz jest około 0 stopni to po pięci minutac w aucie jest mniejwięcej 20 a gdy jest gorąco to szyberdach daje radę ;)
~dexter55555@wp.pl
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mam klime i zadna para i wilgoc nie jest mi straszna.... odparowuje w 30 sekund :) ogrzewanie tez dziala bardzo sprawnie
~ZXC
Sedan 2.0 118KM 87kW
Ogrzewanie idealne, klimatyzacja bardzo dobra chociaż długo się rozkręca - przy wysokich temp. trzeba odczekać z 5-10 min.
~GANER
Sedan 2.0 118KM 87kW
Momentalnie się nagrzewa w zimę, klimatyzacja działa w lato bez zastrzeżeń, 10 lat bez uzupełniania klimatyzacji.
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
Klimatronik 2-stefowy z funkcją dodatkową odparowania wnętrza działa szybko i skutecznie-bez zarzutu.
Mercedes W124 Sedan