Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol
Sedan 2.0 118KM 87kW
widoczność jest bardzo dobra, jak niektórzy wiedzą mercedes ma jedno lusterko od strony pasażera kwadratowe, dla lepszej widoczności krawężników, a od strony kierowcy prostokątne normalne, szyby są duże jak na tą klase przystało, w sedanie naprawde dobra jest widoczość, kombiakiem nie jeździłem i coupe tez nnie to nie wiem jak w tych wersjach jest z widocznością, jedna wycieraczka na przedniej szybie ładnie oczyszczą ją ze deszczu, i szerokie...
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
Ogromne szyby zarówno z przodu jak i z tyłu. Widoczność na szóstkę z plusem. Cienkie słupki przednie nie ograniczają widoczności, a długość maski pozwala zaparkować niemalże na styk ;) Plus stojący znaczek Mercedesa - bajka na kółkach :) Podczas cofania można schować tylne zagłówki jednym przyciskiem - dodatkowy plus do widoczności.
~ZXC
Sedan 2.0 118KM 87kW
Kiedy pierwszy raz cofałem zdziwiłem się, że można tak ładnie manewrować sedanem, parkowanie na milimetry to normalka. Ale jest jeden mankament - beznadziejnie lusterka oryginalne - może trzeba zmienić wkład bo niewiele w nich widać, pięć razy się trzeba zastanowić żeby zmienić pas ruchu.
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
Wąskie słupki w kombi może nie sa bezpieczne, ale zapewniają super widoczność - poza tym w kombi do tyłu wiadomo gdzie autko się kończy(niealek za szybą), a z przodu mamy świetną rzecz-celownik-GWIAZDĘ, teżniedaleko od końca zderzaka,więc parkowanie t bjka mimo rozmiarów.
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Przez przednią szybę widać bardzo duży obszar lecz słupek A po stronie kierowcy lekko ogranicza widoczność co utrudnia czasami zauważenie pieszego lecz po czasie można przyzwyczaić tak to widoczność do okoła auta jest bardzo dobra
~Słowik
Sedan 2.0 118KM 87kW
Widoczność w każdych warunkach jest bardzo dobra. Jedynym małym minusem jest lusterko prawe mniejsze od lewego, asymetryczne. Poza tym trzeba wyczuć tył samochodu, który jest dosyć długi, ale z tym nie ma problemu po pewnym czasie.
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Ponieważ to coupe bez środkowego słupka na boki mam prawdziwe panoramiczne okna . do przodu o do tyłu klasyczne duże okna więc wszystko doskonale widać .
~Robert
Sedan 2.0 118KM 87kW
bardzo dobra widoczność, mimo braku wycieraczki z tyłu i tak dobrze widać przez tylną szybę.
~dexter55555@wp.pl
Sedan 2.0 118KM 87kW
jak dla mnie super... widze wszystko w kazdym kierunku... parkowanie to zaden problem
~oskar_garbacz@yahoo.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Jest to wersja coupe,ale widoczniosc jest idealna,jedynie lusterka maja bardzo ograniczone pole:(
Mercedes W124 Sedan