Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW 1985-1993 (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Słowik
Sedan 2.0 118KM 87kW
Wyciszenie bardzo dobre do pewnej prędkości w tej wersji silnikowej. Silnika na postoju w kabinie w ogóle nie słychać, gdyby nie obrotomierz można by stwierdzić, że w ogóle nie pracuje. Natomiast powyżej 100-120km/h już zaczyna być słychać silnik, ponieważ mam skrzynię 4 biegową i już przy 100km/h mam 3tys obr. W innych wersjach silnikowych jakimi jeździłem jest o wiele lepiej w tej kwestii.
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Do 130 km/h w aucie można rozmawiać szeptem przy prętkości 160 km/h silnik wydaje z siebie delekatny pomruk który nie zakłuca znacznie ciszy. Okna natomiast idealnie izolują kabinę od świata zewnętrznego przez co nie słychać dźwięków mijanych samochodów do 120 km/h. Gdy otworzy się okno lub szyberdach to dopiero słychać chałas z dworu;)
~Rafi
Sedan 2.0 118KM 87kW
Nie ma co wymagać od samochodów ok. 20 letnich... Jest trochę głośno, chociaż też i bez przesady. Słychać wał napędowy, silnik, ale wszystko jest spokojnie do \"przetrawienia\" i można tym autem jechać komfortowo.
~lukasz_s20
Sedan 2.0 118KM 87kW
jak kupiłem go to w kabinie był taki troszke hałas lecz po przemyśleniach rozebrałem wszystkie drzwi i wsadziłem do nich pianke grubości 1cm. i teraz to jezdzi jak limuzyna pięciogwiazdkowa nawet szumu w kabinie:)
~dexter55555@wp.pl
Sedan 2.0 118KM 87kW
Jest dobrze... silnika przy 120km\h prawie nie slychac... natomiast jak sie mu "cisnie" to odzywa sie wyraznie. Zawieszenie pracuje przyzwoicie cicho, lecz ze wzgledu na jego sztywne nastawy(obnizony) czasem je slychac
~karol
Sedan 2.0 118KM 87kW
wyciszeie dobre, chociaż słychać silniki przy wyżsych obrotach, ale opływającego powietrze do 100 km/h nie słychać wogóle, chyba ze otworzy sie okna i szyberdach, hehe, ogólnie jest OK
~halszka23@gmail.com
Sedan 2.0 118KM 87kW
Samochód ,jak dla mnie,idealnie wyciszony,do tego stopnia,że w pierwszych dniach użytkowania,podczas postoju wyłączałam radio,by upewnić się,że nie zgasł.Fantastyczne.
~Marcin z Ostrowca Św.
Sedan 2.0 118KM 87kW
Było by b.dobrze gdyby nie brak orginalnego wyciszenia pod maską, które z czasem lubi się postrzępić i odpada. Mimo braku wytłumienia jest to wjątkowo cichy silnik.
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
Jak na swój wiek super-zarówno od silnika, jak i z pozostałych źródeł do prędkości autostradowej ok. 130km/h nie dochodzą zbyt natarczywe odgłosy
Dziennik kosztów dla Mercedes W124 Sedan 2.0 118KM 87kW
10,2
~ZXC
Sedan 2.0 118KM 87kW
Wyciszenie ok, zwłaszcza można to docenić przy dużych prędkościach, żadnych odgłosów pracy silnika, żadnych szumiących uszczelek
Mercedes W124 Sedan