Oceny Mercedes W124 Sedan 3.0 180KM 132kW 1985-1993

Mercedes W124 Sedan 3.0 180KM 132kW 1985-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes W124 Sedan 3.0 180KM 132kW 1985-1993

~scantel@post.pl PiotrK
Sedan 3.0 180KM 132kW
Samochód bardzo dobry. Dynamiczny, niedrogi w eksploatacji, trwały, nie rdzewieje (pod warunkiem że nie walony), bezawaryjny. Mankamentem było znaczne zainteresowanie u złodziei, ale teraz jak nie ma składaków - ponoć spadło. Jak na razie mojego nikt nie próbował kraść :-)))). Mógłby być nieco większy i lepiej doposażony (elektryka szyb, skóry itp ale takich modeli jest mało gdyż w tamtych latach bajer w MB był bardzo drogi. Jak dla mnie...
3,2
Sedan 3.0 180KM 132kW
Gdybym tyle razy nie był u mechanika to byl bym zadowolony ale niestety.Włożyłem w niego już jakieś 4000 i nadal nie chodzi jak należy Wymienione wszystkie filtry,olej,akumulator,świece,kable,opony,niektóre elementy zawieszenia itd.
4,1
~M.M.KOLNIK
Sedan 3.0 180KM 132kW
OGOLNIE DOBRZE LECZ PROSZE PAMIETAC ZE LEPIEJ DOLOZYC 1000ZL I KUPIC PORZADNY SAMOCHOD NAWTE STARSZY NIZ SKATOWANY I MLODSZY W TEJ CENIE.OSOBISCIE POLECAM DIESLA BO MERCEDESOWSKIE SILNIKI NIE LUBIA GAZU I JAK SIE ROBI ZIMNO TO I TAK TREBA JEZDZIC NA BENZYNIE ZANIM SIE NIE NAGRZEJA
~leszek
Sedan 3.0 180KM 132kW
od ytzymastu lat jeżdze mercami ,miałem wcześniej 190 którą przejechalem 620tys.bez większych awari,była tylko zbyt slaba . Obecny wózek dość dobrze ciągnie i w życiu bym sie nie zamienił na coś nowego nawet za 60tys.zł.Aceny są dość dobrze dobrane do wytrzymałości tych aut. Są lepsze od nowszych modeli i trwalsze.
~jarzen07@netzero.com
Sedan 3.0 180KM 132kW
czesci zabujczo drogie lepiej zeby sie nie psul miasto ,zima duzo pali mam do pracy 3 km to wychodzi 17 l na 100 autostrada ponizej 10 l 17 lat i wszystko pracuje abs itp chyba jeden z najzywotniejszych silnikow
~Tomek Wołoch
Sedan 3.0 180KM 132kW
Co tu dużo komentować?! Samochód ten uważam za jeden z najdoskonlszych samochodów!!! Z przykrością stwierdzam, że nie ma już tak wytrzymałych, mniej awaryjnych, solidnych i TWARDYCH mercedesów!!! Mam w tej sprawie naprawde duże doświadczenie... Nowa E-klasa (W211) w porównaniu ze 124 to tandeta!!! Jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam na mail. (tomekwoloch@plusnet.pl)
~mermen@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 180KM 132kW
Jest to auto naprawdę bez jakichkolwiek zarzutów. Pojemnośc 3000D 24v, sprawia że to auto poprostu jest wyśmienite. Sądzę (a mialem już dużo mercedesów) iż ten model jest naprwdę bardzo udany. Wspaniały układ jezdny, komfort, itd. Kto miał mercedesa to wie, bez zbędnych komentarzy.
~kary
Sedan 3.0 180KM 132kW
poprostu,jesli kogos na niego stac,to naprawde przyjaciel na lata ktury cie nie zawiedzie...
~Kris Benz
Sedan 3.0 180KM 132kW
PANIE I PANOWIE DLACZEGO NIKT MI NIE PRZYZNA W KOŃCU RACJI ŻE MERCEDES TO POPROSTU PAN SAMOCHODÓW???? CZY NIKT NIE MA ODWAGI CZY CO?? PRZECIEZ TO LEGENDARNOŚĆ POJAZDU -DAIMLER KING
~robin rr
Sedan 3.0 180KM 132kW
uwazam za najlepszy zakup za takie pieniadze ciezko miec samochod ktory jezdzi jest wygodny a przytym niezawodny
Mercedes W124 Sedan