Ocena kierowcy - Mercury Cougar VI

Bolsblu@poczta.fm, 20 lat temu
Rok produkcji 1989
Mercury Cougar VI 3.0 132KM 97kW 1988-1999 - Oceń swoje auto
NIska ocena dlatego, że modal jaki kupiłem był troszkę zaniedbany. Poza tym licznik elektroniczny miał przebieg 130000km a w milach miał ok 143750!!! Zapomnieli cofnąć mil albo nie wiedzieli przez ile podzielić. Jednym słowem cofneli o równe 100000. Serwis forda z Radomia- Pozdrowienia. Gdyby ten wóz był nowszy- to polecam.
Jak na 3l hmm Trochę małego kopa ma ok 150km NIewiem może świece zalane. Jakiś niemrawy- przypomniałem sobie dlaczego- bo jeżdze na gazie i ustawiony jest na ekonom. Może dlatego. Miała być ocena 3 ale dam 4 bo na benzynie popyla.
poSkrzynia automat. Miałem walnięty chyba 3 bieg ale i tak jakoś pylałem. Uwaga- Drogie naprawy!!!
W sumie ok. Wspomaganie i kontrola jazdy wporzo ale... Na koleinach po pierwszej jeździe byłem w szoku. Jak nim bujało!!! Myślałem, że się zabije. Nie na Polskie drogi.
Widoczność bardzo bodra. WIelki przeszklony wóż. Wycieraczki ogarniają wszystko.
Mamodel z takim fajnym komputerkiem. wszystko pod ręką, fotele foooool wypas elektrycznie regulowane, pompowane. Normalnie jak z nieustaszonego. Czy ktos miał model z blokadą do 120 km/h jak tak to niech da znać na maila
Nieźle, może nawiew nie jest najleprzy ale może być.
Oooo miejsca jest foooll. Bryka jest tak wielka jak ciężarówka. Długa na kilka metrów prawie limuzyna. A miejsca w środku fool i w bagażniku mam butlę i jest tyle miejsca, że jeszcze mogę załadować walizy i namiot.
Wporzo.
3l silni. Hmm Pali gazu tyle że płakać się chce. leje leje leje i ciągle pusto. Bęzyne woże awaryjnie. Mam ustawiony gaz na ekonom a i tak chla
Kupiłem go za pare groszy ale myślę, że można lepiej wybrać.
W sumie poza tym co było zwalone jak do kupiłem nic się nie zepsuło.
Moiże napisze o blachrce. Hmm Blach już leci, pojawiły się purchle, i podwozie to prawie tektura. Testu na lewarek nie przejdzie.
Mercury Cougar VI