Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Mercury

~Pat
Sedan 4.6 239KM 176kW
Mercury Grand Marquis III
Auto ma swój niepowtażalny styl i jet naprawde dopracowywaną konstrukcją.
~Rudolf
Sedan 3.0 200KM 147kW
Mercury Sable III
Pdooba mi sie eye catcher. Nie tonie w tlumie identycznych polowek vectr czy omeg.
~Bolsblu@poczta.fm
Coupe 3.0 132KM 97kW
Mercury Cougar VI
NIska ocena dlatego, że modal jaki kupiłem był troszkę zaniedbany. Poza tym licznik elektroniczny miał przebieg 130000km a w milach miał ok 143750!!! Zapomnieli cofnąć mil albo nie wiedzieli przez ile podzielić. Jednym słowem cofneli o równe 100000. Serwis forda z Radomia- Pozdrowienia. Gdyby ten wóz był nowszy- to polecam.
~marek
Mercury Villager I
życzę każdemu nowego auta tak mało awaryjnego jak mój dziadek mercury
~jasko24
Mercury Villager I
jest duże i przestronne dla rodziny idealne wszystko sie mieści
~luk
Mercury Villager I
Produkcja Nissan Ford ale szyld Mercury, auto z japońskimi częściami (mechanika, silnik, skrzynia) amerykańskim pomysłem, wyglądem i blachami. Jest to chyba jedyny van USA w tych gabarytach niezbyt długi, nie za szeroki jak voyagery, bardziej porównywalny z europejskimi, jak evasion czy też pseudo usa - sintra, lub koreański hyundai trajet, ale Villager jest na zawieszeniu słynnej Maximy co sprawia że trakcja i pewność jazdy jak na vana ogromna.
~zientarski
Coupe 5.0 200KM 147kW
Mercury Cougar V
Super auto!!!! Oryginalny wygląd i świetny silnik. Więcej info o cougarach FOX >>> http://www.coolcats.net
~hameryka
Coupe 3.0 132KM 97kW
Mercury Cougar VI
fajnie sie jezdzi takim duzym, mocnym samochodem, a uzywane (okolo 4-5 letnie) sa calkiem tanie, nawet u nas wiec goraco polecam :)
Dziennik kosztów dla Mercury
9,6
14,5
~jaro
Mercury Villager I
bezawaryjne przez 5 lat , tylko co 10 tys wymiana olejów klocków , i przez dziury elementy z zawieszenia , części tanie jak barszcz.
~markrzem@op.pl
Sedan 3.0 145KM 107kW
Mercury Sable III
Jesli szukasz nietuzinkowego, dużego samochodu, cenisz komfort jazdy i jubisz byc widoczny na drodze to polecam. Ewentualne naprawy moga sporo kosztować ale wszystko jest to zrobienia. Trochę ryzyka nie zaszkodzi :)