Najnowsze oceny Mercury

~luk
Mercury Villager I
Produkcja Nissan Ford ale szyld Mercury, auto z japońskimi częściami (mechanika, silnik, skrzynia) amerykańskim pomysłem, wyglądem i blachami. Jest to chyba jedyny van USA w tych gabarytach niezbyt długi, nie za szeroki jak voyagery, bardziej porównywalny z europejskimi, jak evasion czy też pseudo usa - sintra, lub koreański hyundai trajet, ale Villager jest na zawieszeniu słynnej Maximy co sprawia że trakcja i pewność jazdy jak na vana ogromna.
~Tomasz Torn
Minivan 3.3 170KM 125kW
Mercury Villager II
Długo bym musiał pisać - jeździłem modelem produkowanym w 92/93 , 93, 94 i 95. 1995 to pełen elektronik - uchylne boczne okna itp Cyfrowa tablica nie bardzo mi jednak odpowiada. Przejechałem Villagerami kilkaset tysięcy kilometrów łącznie. No i nie mogę się od nich "uwolnić". Rewelacyjny silnik. Płynnie działająca skrzynia. Najlepszy model tego auta z 1994 roku i w tym też modelu najlepsza blacha. Bardzo wygodne kapitańskie fotele. Można...
~Pat
Sedan 4.6 239KM 176kW
Mercury Grand Marquis III
Auto ma swój niepowtażalny styl i jet naprawde dopracowywaną konstrukcją.
~jasko24
Mercury Villager I
jest duże i przestronne dla rodziny idealne wszystko sie mieści
~piotrek
Coupe 2.5 170KM 125kW
Mercury Cougar VII
Kazdy samochod ma drobne usterki..ten takze..aczkolwiek to co daje kierowcy ten samochod zaslania kompletnie drobne niedociagniecia...komfort jazdy,bezpieczenstwo i calkiem przyzwoite osiagi zarowno pod wzgledemprzyspieszenia jak rowniesz spalania polecam..rewelacyjny samochod
Sedan 3.0 145KM 107kW
Mercury Sable III
Jesli szukasz nietuzinkowego, dużego samochodu, cenisz komfort jazdy i jubisz byc widoczny na drodze to polecam. Ewentualne naprawy moga sporo kosztować ale wszystko jest to zrobienia. Trochę ryzyka nie zaszkodzi :)
~hameryka
Coupe 3.0 132KM 97kW
Mercury Cougar VI
fajnie sie jezdzi takim duzym, mocnym samochodem, a uzywane (okolo 4-5 letnie) sa calkiem tanie, nawet u nas wiec goraco polecam :)
~Rudolf
Sedan 3.0 200KM 147kW
Mercury Sable III
Pdooba mi sie eye catcher. Nie tonie w tlumie identycznych polowek vectr czy omeg.
~marek
Mercury Villager I
życzę każdemu nowego auta tak mało awaryjnego jak mój dziadek mercury
Coupe 3.0 132KM 97kW
Mercury Cougar VI
NIska ocena dlatego, że modal jaki kupiłem był troszkę zaniedbany. Poza tym licznik elektroniczny miał przebieg 130000km a w milach miał ok 143750!!! Zapomnieli cofnąć mil albo nie wiedzieli przez ile podzielić. Jednym słowem cofneli o równe 100000. Serwis forda z Radomia- Pozdrowienia. Gdyby ten wóz był nowszy- to polecam.