Najnowsze oceny Mercury Cougar

~piotrek
Coupe 2.5 170KM 125kW
Kazdy samochod ma drobne usterki..ten takze..aczkolwiek to co daje kierowcy ten samochod zaslania kompletnie drobne niedociagniecia...komfort jazdy,bezpieczenstwo i calkiem przyzwoite osiagi zarowno pod wzgledemprzyspieszenia jak rowniesz spalania polecam..rewelacyjny samochod
3,8
~Bolsblu@poczta.fm
Coupe 3.0 132KM 97kW
NIska ocena dlatego, że modal jaki kupiłem był troszkę zaniedbany. Poza tym licznik elektroniczny miał przebieg 130000km a w milach miał ok 143750!!! Zapomnieli cofnąć mil albo nie wiedzieli przez ile podzielić. Jednym słowem cofneli o równe 100000. Serwis forda z Radomia- Pozdrowienia. Gdyby ten wóz był nowszy- to polecam.
~mercury
Coupe 3.0 132KM 97kW
przez 10 lat auto jezdzilo swietnie, bez zadnych usterek, jezdzic nie umierac ;)... niestety po 10 latach poszedl alternator, popma wodna, paliwowa, skrzynia biegow sie sypie, klima no i ta blacha... wrazenia z jazdy sa swietne, doskonale wspomaganie, mnostwo miejsca, prawdziwy amerykanski samochod :)
~zientarski
Mercury Cougar V
Coupe 5.0 200KM 147kW
Super auto!!!! Oryginalny wygląd i świetny silnik. Więcej info o cougarach FOX >>> http://www.coolcats.net
~hameryka
Coupe 3.0 132KM 97kW
fajnie sie jezdzi takim duzym, mocnym samochodem, a uzywane (okolo 4-5 letnie) sa calkiem tanie, nawet u nas wiec goraco polecam :)
~escrow
Coupe 2.0 130KM 96kW