Oceny Mini Clubman – wybierz generację

Najnowsze oceny Mini Clubman

~Przemyslaw
Kombi 2.0 231KM 170kW
Mini Clubman F54
MINI CLUBMAN F54 JCW automat. Przerzuciłem się z MINI F56 1.5 benzyna i był to skok milowy... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony powyższym autem. Wybornie się je prowadzi, jest zrywne, zwinne, szybkie, trzyma się drogi jak czołg, ponadto fotele sportowe kubełkowe doskonale trzymają nawet przy bardzo ostrych zakrętach. Auto kupiłem w pełnej opcji wyposażenia, skonfigurowane za 220 000zł, więc posiada wszystko co potrzebne na co dzień dla auta...
~Mateusz
Mini Clubman F54
Auto zachwyca i rozczarowuje jednocześnie. Należy się MOCNO zastanowić przed jego zakupem i nie ulegać emocjom. Ja nieco żałuję bo za te pieniądze można mieć lepiej. Jeśli nie jest to jedyne auto w domu, może warto rozważyć. Jako główne auto niestety wydałbym pieniądze gdzie indziej i to zupełnie nie z powodów praktycznych (bo to auto jest bardzo praktyczne). Generalnie największą wadą tego auta jest to że jeszcze maczali w nim palce...
~tomasz
Mini Clubman F54
Swietne auto, najlepsza przednionapedowka na rynku. Mini zawsze wiedzialo jak sie takie auta robi. W sportowym trybie z electronic damper control jedzie jak gokart w sumie nie odbiegajac od mini 3d, ktore tez posiadam. Do tego pierdzi z wydechu i z blow-offu.
~sweetspot
Mini Clubman F54
Fajne auto. Wygląda kapitalnie zarówno z zewnątrz jak i w środku. Czuć wyjątkowość i markę premium. Ale pali jak krowa, a jeździ ledwie przeciętnie (zarówno moc jak i zachowanie w zakrętach). Na zdecydowany plus napęd 4x4. Na minus słabe wyciszenie i wpadki z ergonomią, szczególnie z wymuszeniem krzywego siedzenia za kółkiem kierownicy. Ogólnie jestem zadowolony.
~KB
Mini Clubman R55
Ciekawy stylistycznie samochód z dobrym silnikiem i rewelacyjnym, choć nie idealnym zawieszeniem.
~Krzysztof
Kombi 1.5 102KM 75kW
Mini Clubman F54
Auto przerosło moje oczekiwania. Super się prowadzi, jest zrywne już od niskich prędkości obrotowych, wygodne. Gorąco polecam.
Dziennik kosztów dla Mini Clubman
5,9
~Kuba
Kombi 2.0 D 190KM 140kW
Mini Clubman F54
Nietuzinkowe auto, idealne na codzień, dające radość z jazdy swoim sportowym charakterem MINI i BMW. Nie wieje nudą :)
~Kiss
Kombi 2.0 D 190KM 140kW
Mini Clubman F54
Świetny samochód wzbudzający emocje. Mógłby być bardziej zwrotny i mieć większy bagażnik, ale takich samochodów nie kupuje sie ze względów praktycznych.
~PEDRO
Mini Clubman R55
Bardzo udany samochód. przez dodanie trzecich drzwi i zwiększeniu pojemności bagażnika Mini stało się bardziej praktyczne.
~zzzzzzz
Mini Clubman