Oceny Mini – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mini

Najnowsze oceny Mini

~tomasz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Mini Clubman F54
Swietne auto, najlepsza przednionapedowka na rynku. Mini zawsze wiedzialo jak sie takie auta robi. W sportowym trybie z electronic damper control jedzie jak gokart w sumie nie odbiegajac od mini 3d, ktore tez posiadam. Do tego pierdzi z wydechu i z blow-offu.
~SK
Crossover 1.6 184KM 135kW
Mini Countryman I
Nie rozumiem aż tak krytycznych opinii wobec tego samochodu . Design tego samochodu zdecydowanie przyciąga , jakość wykończenia bardzo dobra. Prowadzi się go bardzo dobrze,i wygodnie. Moje spalanie to 10L/100KM , jeżdzę dość dynamicznie. Skrzynia automatyczna,funkcja zmiany biegów w kierownicy super! jedyne zastrzeżenia to -twarde zawieszenie , oraz niska przednia szyba która jest uciążliwa w mieście gdyż nie widać świateł. Miejsca w środku...
~Miłosz
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Mini One II
Ogólnie polecam jeśli ktoś nie potrzebuje dużego auta. Samochód genialnie się prowadzi. BMW świetnie dopracowało zawieszenie. Silnik jest bardzo dynamiczny jak na tak małą pojemność. Nie pali bardzo dużo i przyjemnie brzmi. Słaba widoczność i przyjemny dla oka design. Jakość wykończenia wnętrza jest lepsza niż to na jaką wygląda. Karoseria dobrze się trzyma i nie koroduje. Z awaryjnością nie jest źle i wymieniałem głównie rzeczy typowo...
Dziennik kosztów dla Mini
8,7
12,0
~Starless
Crossover 1.6 184KM 135kW
Mini Countryman I
Auto typu Będziesz Mógł Wyprzedzać, ale trochę cię przy tym potrząśnie. Jak to MINI, auto o zacięciu sportowym. Twardawy(koła 18"profil 45), jeżdżący jak gokart i podskakujący jak piłka. Ale mnie to odpowiada. Sylwetka nietuzinkowa, łatwo rozpoznawalny.
~Sebastian Siwy
Coupe 2.0 D 143KM 105kW
Mini Coupe
nietuzinkowy pojazd który spełnia moje wszystkie potrzeby, paradoksalnie jest bardziej praktyczny od zwykłego mini ponieważ nie udaje auta czteroosobowego i dzięki temu mam do dyspozycji spory bagażnik. yes, yes, yes(!)
~Piotrek
Hatchback 3d 1.6 184KM 135kW
Mini Paceman
S-ka Paceman to nie tylko super wygląd ale przede wszystkim niesamowita radość z jazdy. Auto miejskie, agresywne z bardzo dobrym układem kierowniczym (twardo!) i sztywnym zawieszeniem. Ten samochód wymaga silnego (układ kierowniczy) i odważnego kierowcy. Aż się prosi, żeby włączyć sport i cisnąć !
~anikiel
Coupe 1.6 122KM 90kW
Mini Coupe
Piękna klasyczna linia, niezawodny, świetnie się prowadzi i parkuje
~Mati
Hatchback 3d 1.6 184KM 135kW
Mini Paceman
Jako podstawowy samochód dla singli lub młodych par super. Ewentualnie jako 2 w rodzinie. W samochodzie siedzi sie wyżej niż np w bmw 1 ale niżej niż w bliźniaczym cauntrymanie. Jest tez wg mnie lepiej dopracowany od swojego brata. Z kolej nie występują w nim problemy znane z suv-ow czy sav-ow. Jest sztywny jak cholera i tu jest bardzo podobny do jedynki, która stawiam za wzór wszelkich cnot jeżeli chodzi o prowadzenie i przeniesienie napędu.
~sweetspot
Kombi 2.0 192KM 141kW
Mini Clubman F54
Fajne auto. Wygląda kapitalnie zarówno z zewnątrz jak i w środku. Czuć wyjątkowość i markę premium. Ale pali jak krowa, a jeździ ledwie przeciętnie (zarówno moc jak i zachowanie w zakrętach). Na zdecydowany plus napęd 4x4. Na minus słabe wyciszenie i wpadki z ergonomią, szczególnie z wymuszeniem krzywego siedzenia za kółkiem kierownicy. Ogólnie jestem zadowolony.
~Adam Mucha
Crossover 1.6 190KM 140kW
Mini Countryman I
Ma swój urok i nie jest z pewnością to auto dla każdego. Daje dużo frajdy z jazdy. Co do praktyczności? No cóż, jeśli ktoś planuje mieć dzieci to wózek na pewno się nie zmieści w bagażniku, nie wspominając o innych mniej lub bardziej potrzebnych rzeczach.