Dodaj swoją ocenę

Diesla
Alternatywnym:
Hybrydowym
Elektrycznym
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mini
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Mini

~bualala@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 S 163KM 120kW
Mini Mini I
pokochasz kazdy zakret pod warunkiem ze jest on nie na polskiej drodze i nie boisz sie zdejmowac nogi z gazu podczas jego pokonywania,uklad jezdny mnie podnieca;-)
~Pokahontas
Hatchback 3d 1.6 S 163KM 120kW
Mini Mini I
Z moich ośmiu samochodów żaden nie dał mi tyle radości z jazdy co ten. Nie jest to samochód rodzinny i ekonomiczny, to gokart do sportowej, dynamicznej jazdy. Jeśli tak nie jeździsz kup coś innego.
~Jarek
Crossover 1.6 D 90KM 66kW
Mini Countryman I
hmm psioczyłem na mojego wcześniejszego Mini One (możecie przeczytać moją opinię) ale w porównaniu z tym countrymanem (wieśniakiem) jak już mówią \"miłośnicy BMW\". To brakuję mi wcześniejszego mini. mimo swoich wad, tam czułem przyjemność z jazdy tam Kierowca czuł że kontroluje auto. Tutaj tego zdecydowanie brakuje. według Mnie MINI modelem Countryman straciło swoją rasowość jako Mini i utożsamianą z nim kulturą i cechami. To tak jak byśmy...
~vfr800
Hatchback 1.6 i 16V Turbo 175KM 129kW
Mini Mini II
Nie tylko dla fanów tej marki samochód.Absolutnie dla dobrego kierowcy! Z całą pewnością pojazd dla ludzi z (przepraszam) "jajami"!
~Szymon
Hatchback 1.6 TD 110KM 81kW
Mini Mini II
Bez wątpienia wspaniałe auto. Rewelacyjny samochód. Drogi ale wspaniały. Można się w nim zakochać. Za każdym razem gdy do niego wsiadam to się uśmiecham :) Czuję się w nim wesoło zrelaksowany i naprawdę polecam je wszystkim którzy mogą na taki wydatek sobie pozwolić :) Boski silnik, skrzynia i zawieszenie. Nie wspomniałem o systemie audio (mam wersję podstawową ale gra lepiej niż myślałem:)
~MagdalenaK
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Mini Mini I
Fantastyczny samochodzik dla osób, które chcą poczuć konie pod maską (biorąc pod uwagę masę auta i układ jezdny), a także dla tych, którzy troszkę chcą się wyróżnić z tłumu :)
~Loco-Baddog
Hatchback 3d 1.4 TD 88KM 65kW
Mini One I
To moje czwarte Mini nowej generacji-a zaczęło się od żony-myślałem że to damski samochód, a kiedy tylko się nim przejechałem to się od niego uzależniłem i tak już zostało. Po mimo wad-i ceny to na prawde fajny car,-nie ma co ukrywac jest ok
~skadi
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Mini One I
Podsumowując Mini One to samochód w którym można się zakochać. Jazda nim uzależnia. Ponadto niespotykany wygląd przyciąga wzrok wszystkich.
~Maxx
Hatchback 1.6 i 16V Turbo 175KM 129kW
Mini Mini II
Mini cooper S 184KM z 2013r . Rewelacyjny wygląd, prowadzenie oraz jakość. Samochód raczej dla jednej osoby, pasażer bardzo cierpi z powodu przeciążeń. Tryb sport uzależnia. Wygląd ponadczasowy, za 20 lat nadal będzie piękny.
~Picek
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Mini Mini II
Jeżeli osoba kupująca to auto jest przygotowana na to, że będzie jeździć tylko po mieście, a ewentualne trasy będzie pokonywać samotnie, bądź we dwójkę, to nie ma lepszego auta. Jest szybkie, dynamiczne, bardzo dobrze się prowadzi i daje dużo radości. Do tego wszystkiego w wersji 1.6 120KM, pali niedużo benzyny. To idealne auto do miasta. Jest stylowe i wszędzie się zmieści. Dobrze się nim manewruje na parkingach. Jest świetnie wykonane z...

AUTOCENTRUM.PL S.A.