Oceny Mitsubishi 3000GT I

Najnowsze oceny Mitsubishi 3000GT I

3,3
~Kazimierz
Coupe 3.0 V6 24V 225KM 165kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy mitsubishi nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
4,1
~Yaro
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 304KM 224kW
Auto robi mega wrażenie. Mój egzempalrz jest dość mocno pomodzony mechanicznie (ok 400KM), zmieniony i odświeżony wizualnie (nowe skóry, kierownica, ceramika). W oryginale był to Dodge, ale ze Stealtha zostały tylko słupki C oraz side panele. Teraz to wg mnie lepsza wersja 3000GT. Utrzymanie samochodu sporo kosztuje (zwłaszcza jeśli chcesz mieć pewny egzemplarz i poprawia się fabrykę), ale wszystko rekompensuje z nawiązką podczas rekreacyjnych...
~Grubas z remizy osp
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 304KM 224kW
Żebyście mogli zobaczyć minę lalusia w BMW x6, jak go brałem moim potworkiem. Koleś wahał spaliny i zburaczal jak by miał wybuchnąć. Auto super, zabawa gwarantowana i radość z każdego kilometra.
~kemit
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 286KM 210kW
Coś tam trzeba naprawić, coś kosztuje, czasem się wkurzasz, ale jak wsiadasz, odpalisz, jedziesz to masz klapki na oczach i jesteś zadowolony:)
~andy
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 286KM 210kW