Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW 2015-2016 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Zaskakująco niskie wyniki spalania przy w miarę dynamicznej jeździe. Prędkości "przelotowe" poza miastem to 80-110km/h, w porywach do 140km/h (w momencie wyprzedzania). W mieście jak to w mieście - stanie w korku nikomu nie służy, ale normalna, w miarę dynamiczna jazda, kończy się wynikiem w okolicach 7,5 litra/100km. Jak na "kwadratowy" samochód jest lepiej niż dobrze.
~Wiesław
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Cena jest jadalna, jednak skłaniałbym się ku co najmniej średniemu poziomowi wyposażenia. Zapasu nie ma, alusy ładniejsze są od średniego poziomu wyposażenia podobnie jak i nakładki na nadkola. Co do spalania to za krótko trwała jazda aby coś miarodajnie stwierdzić. Ale okolice 8l to będzie normal.
~Paweł
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Jestem bardzo mile zaskoczony tym jak ekonomiczny jest ten silnik. Montowanie do niego LPG to grzech ciężki. Czytałem różne opinie ale po zakupie samochodu przekonałem się, że wiele ocen spalania jest wyssanych z palca. Wszytsko zalerzy od stylu jazdy :)
~D
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Problem może stawic serwisowanie w ASO ktore jest drogie i ewentualna regulacja zaworów w silniku.
~civicman
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
5 lat pełnej fabrycznej gwarancji producenta bez ukrytych wyłączeń. Niskie spalanie benzyny.
~Paulina
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
tani w utrzymaniu, pali tyle co cinquecento
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2015