Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW 2015-2016 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Prosta i niezawodna konstrukcja. Trochę głośna na wyższych obrotach. Mocy 117KM jest na styk. Mogłoby być ze 20KM więcej, to samo z momentem obrotowym. Na miasto i przedmieścia silnik bardziej niż wystarczający, gorzej na trasach szybkiego ruchu lub podczas wyprzedzania przy dużych prędkościach. Jednak nie jest bardzo źle, przy odrobinie wprawy (szybka redukcja biegu) wyprzedzanie innych aut nie stanowi problemu. Jednak wraz ze wzrostem...
~Wiesław
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Silnik jest katastrofalnie anemiczny dla tego wozu. Ledwie zipie. Przyspieszenie na poziomie małego fiata. Jeśi jednak komuś to powiewa, to da się przepyrkać z punktu A do B. Ja niestety nie jestem obiektywny, gdyż mój TDI w tym porównaniu to rakieta i przyznam się, że benzyną nie jeżdżę już od 10 lat. Jednak, należałoby na jeździe próbnej na spokojnie ten temat rozstrzygnąć. Motor, jak we wstępie będzie na pewno trwały.
~civicman
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Wiadomo nie jest "w tedeiku wypierdzianym po Niemcu emerycie" :) ale za to prosty i trwały silnik dla zwykłego kierowcy. Wtrysk pośredni, łańcuch rozrządu, brak turbiny.
~D
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Brak zastrzeżeń - trzeba się tylko pogodzić z tym że to wolnossący, niedoładowany a może raczej ucieszyc :)
~Paulina
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
ciut mały - ale miał być oszczędny - coś za coś
~Paweł
SUV Facelifting 2015 1.6 117KM 86kW
Prosta konstrukcja i do tego bardzo oszczędny.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2015