Ocena kierowcy - Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019

Tomek67, 4 lata temu
Rok produkcji 2019
Przebieg: 1 000 tys. km
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Kupiłem to auto dla silnika.Dwa litry bez żadnej turbosprężarki.Jezdzi tak jak zakładałem więc nie jest to zaskoczenie
Inne : Drobnostki o których pisałem wyżej.Tak momentami po taniości to autko robione i wszystkiego nie wypatrzysz w salonie
Wybieralem długo i wiedziałem na co się pisze.Chcialem auto którym długo i spokojnie pojeżdżę.Mam nadzieję że tak właśnie będzie.Konkurencja była silna a wybór trudny,jednak silnik,cena,obsługa w salonie opinie z netu sprawiły że zdecydowałem się na Asx
Niby spokojny i ospały ale przy wkręcaniu na wyższe obroty pokazuje lwi pazur...Jak to mówią z d..y dym
Czasami mam kłopot z wstecznym,reszta wchodzi gładko.Fajna długa elastyczna piątka,nie trzeba zbyt często mieszać gałka.Sama gałka duża solidna fajnie siedzie w dłoni.Na pewno brakuje szóstego biegu przy jeździe po autostradzie
Miękki bez tego bezpośredniego przełożenia i jakby lekko spozniony
Zobaczymy za parę lat
Widocznosc naprawdę dobra.Wysoka pozycja za kierownicą,bardzo duże lusterka boczne,niezła kamera cofania
Prosto i intuicyjnie.Niczego nie trzeba szukać.
Chłodzi i grzeje.Bez zastrzezen
Miejsca jest naprawdę dużo.Nikt nie uderzy głową o sufit.Wiadomo że przy trójce pasażerów z tyłu zrobi się tam ciasno
Silnik dobrze odizolowany,przy większych prędkościach szum powietrza,ale przy tej sylwetce to normalne
Zobaczymy w jakich cenach będą przeglady
Zmieściłem się w zakładanym budżecie.Z upustów w salonie też jestem zadowolony.Co do jakości to przyszłość pokaze
Na razie wszystko gra i jeździ.Troche irytują drobne rzeczy takie jak kluczyk który się nie składa,nieoświetlone przyciski opuszczania szyb,wykładzina z tyłu na podłodze niezbyt solidnie zamontowana
Na razie wszystko ok

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 150KM 110kW [l/100km]