Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Wiele osób drażnią duże obrotowe gałki ukryte za drążkiem zmiany biegu - może i faktycznie ich umiejscowienie nie jest najwybitniejszym pomysłem projektantów (aczkolwiek mi to nie przeszkadza), jednak osobiście wolę takie rozwiązanie niż np. klikanie w trakcie jazdy na dotykowym ekranie, gdzie jest wymagane skupienie choćby na parę sekund swojego wzroku, bo przycisków fizycznych nie ma. Poza tym klimatyzacja i nawiew bez zarzutów.
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Martwiłem się o dłuższy czas rozgrzewania się silnika i co za tym idzie, wnętrza auta, jednak jest poprawnie. O klimie nie mogę napisać, ponieważ jest zimno z racji pory roku. Dlatego nie zamierzam czarować czytelnika, ani zaklinać rzeczywistości, liczę poprostu na bezawaryjność i sprawność układu klimatyzacji na bdb poziomie znanym z mitsu. Przekonam się o tym jak przyjdą cieplejsze dni.
~Robert
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Działa sprawnie zarówno szybko chłodzi latem jak i dogrzewa samochód zimą.Dobre odparowanie wilgoci w jesienno-zimowe poranki.
~Rossi
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Przy dużej wilgotności czasem ma problem z odparowaniem szyb
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
7,7
~Marcin
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
ogrzewanie i klima bardzo dobrze chodzą
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019