Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Na jednym z kanałów yt słyszałem opinię, że w aucie jest głośno podczas jazdy z powodu słabo wyciszonego podwozia. Hmm, rozpatrując wyciszenie subiektywnie, to dla mnie jest bardzo cicho, a nawet jeżdżąc po kocich łbach jest cicho. Przy prędkościach powyżej 110 km/h daje znać o sobie współczynnik cx, nie oszukujmy się, ale ASX to dosyć muskularny i masywny przód, więc opór powietrza musi być od pewnej prędkości duży. A co za tym idzie pojawia...
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Komfort jazdy jeśli chodzi o hałas nie jest w tym aucie niestety plusem, auto w tym przypadku wypada bardzo przeciętnie w porównaniu do innych aut w tym przedziale cenowym. Jazda powyżej 120km/h przez dłuższy czas nie jest super komfortowa, a mogłoby to poprawić choćby włożenie 6-biegowej skrzyni zamiast 5-biegowej.
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Samochód cichy, dobrze wytłumione odgłosy zawieszenia. Powyżej 4 tys. trochę słychać silnik, ale w sam raz, przy niższych obrotach silnika nie słychać, co nawet na początku lekko niepokoi. Nie wiem , jak jest powyżej 120 km/h, bo na razie szybciej nie jechałem.
~Michał
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Jak na tą bryłę jest nieźle - lepiej niż np w SX4 S-Cross. Silnika prawie nie słychać, gorzej z szumem powietrza i oponami powyżej 110km/h.
~Sławek
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Jest ciszej niż w starszej wersji między innymi dlatego, iż silnik przy danej prędkości pracuje na niższych obrotach.
~Tusout
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
No może jedynie podczas jazdy autostradą (ok 130) jest trochę za głośno, ale nie jest to jakiś problem.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019