Ocena kierowcy - Mitsubishi ASX I SUV

galaar, 9 lat temu
Silnik 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Rok produkcji 2014
Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo dobrze tłumi nierówności na drodze, wygoda prowadzenia na dłuższych trasach.
Karoseria : odpryski na masce od kamyków
Naprawdę nizły samochód. Myślę że za kwotę 70000 PLN nic lepszego w tej klasie i z takim wyposażeniem nie dostaniemy. Komfortowe fotele, całkiem fajna deska szczególnie dla roku modelowego 2015 dodali kilka wstawek chromowanych, niezła widoczność, spalanie OK, silnik na łańcuszku więc praktycznie nie do zniszczenia. Jeden z najwyższych prześwitów w swojej klasie!. Jeden z ostatnich samochodów składany wyłącznie w Japonii a to ważne :) Dodatkowo jeszcze wygląd - lekko agresywny trochę podobny do Audii :)
Mógłby mieś więcej mocy ale nie ma tragedii. Jeżeli ktoś oczekuje rakiety niech sobie kupii wyścigówkę :)
można byłoby pokusić się o 6 bieg, ale skrzynia chodzi dobrze.
Naprawdę swietnie się spisuje zwłaszcza na Polskich drogach lokalnych, zero problemów z wjazdem po wysoki krawężnik czy też drogę polną :)
świetna widoczność zarówno do przodu jak i do tyłu. We wcześniejszych postach krytykowano niby małą tylna szybę, mi wystarcza ( plus czujniki cofania a w przyszłości pokuszę się o kamerkę cofania:)), rewelacyjnie duże lusterka boczne
Wszystko na swoim miejscu, Brak uwag. Oszczędna ilość przełączników jak najbardziej mi odpowiada. W innych testach krytykowano lokalizację przycisku sterowania komputerem (dlaczego nie przy kierownicy), mi to osobiśnie nie przeszkadza, a sam komputer/ wyświetlacz - REWELACJA
szybko się nagrzewa i równie szybko chłodzi - mały minusik za brak klimatyzacji dwustrefowej :(
Nie jestem wysoką osobą - 178 :) jak dla mnie wystarczająco miejsca przy maksymalnie podniesionym fotelu, z tyłu też nie ma tragedii.
Wszyscy nażekają że głośno, powyżej 120 może faktycznie tak jest ale bez przez sady (rozmawiać mozna normalnie a radio trzeba o kilka tonów podgłośnić)ale jeszcze nie jeździłem samochodem z tej klasy aby było cicho - wyjątek Mercedes Klasa C :)
Nic się nie dzieje, i oby tak było dalej :) Samochód japoński więc liczyłem się z tym że za części przyjdzie trochę zapłacić
Jak dla mnie za tej klasy auto z takim wyposażeniem REWELACJA. Polecam wersję INVITE - tempomat, automatyczna klimatyzacja, 6 głośników, 7 poduszek, komputer, czujniki cofania, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewane lusterka, czujnik deszczu, czujnik światła i masa innych detali :)
jak na razie BRAK
Brak