Ocena kierowcy - Mitsubishi ASX I SUV

Darmat , 13 lat temu
Silnik 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Rok produkcji 2010
Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik 1,6 mile mnie zaskoczył, jeśli ktoś nie szuka auta szybkiego ale, w miarę oszczędnego i jeżdzi normalnie nie jak PIRAT, będzie zadowolony - ja jestem
Jak na razie jestem mile zaskoczony tym modelem. Spisuje się bardzo dobrze, wnętrze, bardzo ładne, jakość plastików zadowalająca. Miło i spokojnie się go prowadzi, siedzenia dobrze sprofilowane wygodne. Bagażnik w zupełności wystarcza chyba, że ktoś chce nim wozić słonia to będzie miał z tym problem.
silnik ok. moc wystarczająca chociaż trzeba czasami go kręcić aby wydobyć moc - trochę głośny powyżej 140 km ale ja akurat lubię jego pomruk. Do szybkości 130 km dochodzi gładko, powyżej jest różnie .
jak na razie biegi wchodzą bardzo precyzyjnie,skrzynia działała wystarczająco gładko.
wybieranie nierówności prawidłowe,praca zawieszenia bardzo dobra.Precyzyjny układ kierowniczy , nie ma problemu z zachowaniem prawidłowego toru jazdy podczas manewrów.
z przodu bardzo dobra, problemy z tylną widocznością, szyba mała, gdyby nie czujniki można łatwo uszkodzić pojazd
bardzo dobra
praca układu wentylacji bardzo dobra, ogrzewanie pracuje super, cicho jest wydajne, obsługa nie sprawia problemu
z przodu kierowca jak i pasażer nie mogą narzekać na brak miejsca, jednak z tyłu osoby wyższe mogą czuć dyskonfort
Samochód cichy, momentami nie słychać pracy silnika, nawet przy większych szybkościach nie można narzekać na zwiększony hałas
spalanie w normie, praktycznie w0g katalogu podanego przez producenta
Ok.
Jak do chwili obecnej nie ma się do czego przyczepić, może za cichy czujnik cofania.
brak usterek jak na razie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MIVEC 117KM 86kW [l/100km]

7,3