Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt IV

Przemekk, 13 lat temu
Silnik 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Rok produkcji 1993
Mitsubishi Colt IV 1.3 GLi 12V 75KM 55kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Jego niezawodność i jego osiągi...
BDB samochód w dobrej cenie lepiej kupić japońca i jeździć do końca. Niezawodny z dobrymi osiągami wierny kierowcy w najgorszych warunkach. Stylistyka średnia ale do przyjęcia, części w prawie normalnych cenach niektóre nieco droższe od pospolitych marek. Nie kupił bym corsy czy clio tylko jeszcze raz colta. Świetny samochód warty swojej ceny.
Bardzo dobre silniki nie do zajechania, szybkie i ekonomiczne, bardzo żwawo zbiera się objeżdża tico seje i nawet większe auto, A osobiście wolałbym wersje z silnikiem 1.6 nie wspomnę o 1.8 gt ;p W moim silniku nic nie robiłem jedynie od kupna coś gasnął czasem.
Bardzo dobra niektórzy ponoć mają problemy z biegami 1 czy z wstecznym u mnie nie było tego problemu ale wsteczny zaczynał coraz częściej ciężko wskakiwać. Skrzynia krótka bardzo mi się podobała chyba najlepsza ze wszystkich z jakimi miałem do czynienia.
dobra
Przycisk wycieraczek do tyłu głupio zamontowany mało miejsca z tyłu i ciężko się tam wgramolić.
Szybko się nagrzewa
Tu trochę lipa. Mimo mojego dużego wzrostu ja siedziałem wygodnie ale ten za mną już mniej. Ciężko się wchodzi do tyłu bagażnik jak to bagażnik większy jak w seiczento czy toyocie yaris jak ktoś umie pakować to dużo mu tam wejdzie ;)
miałem zimówki więc wyły ale przy normalnych prędkościach było ok
To zależy jak kto liczy i jak jeździ jak jeździsz do 100km/k jest ok jak na trasie przy pełnym obciążeniu jechałem 140-./h było gorzej ale nie było tragedi
Niezawodny w 100% jedynie co wymieniłam to olej i żarówki z przodu i raz klocki
j.w nie miałem żadnej usterki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 GLi 12V 75KM 55kW [l/100km]

7,8