Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt V

sauber5, 14 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 82KM 60kW
Rok produkcji 2001
Mitsubishi Colt V 1.3 i 16V 82KM 60kW 2000-2003 - Oceń swoje auto
Inne : bezawaryjność, ale w końcu to jest auto z Japoni
oceniam na 5 gwiazdek, jestem młodym chłopakiem i to jest moje pierwsze auto, potrzebuje samochodu tak naprawdę dla dwóch osób, ma mało palić i rzadko się psuć, Colt spełnia te wymagania w 100%, nawet na wakacje da się nim pojechać, składa się kanapę z tylu i mamy ogromny bagażnik :D
całkowicie bezawaryjny, nic nie cieknie, cichy
według mnie trochę za krótka w trasie (przy 100km/h na piątym biegu ma już 3 tys. obrotów), ale do miasta jest świetna (piątkę wrzucam przy 60km/h i nie ma problemu z elastycznością)
dobry na polskie drogi, bardzo tani w eksploatacji i przy tym wystarczająco komfortowy
z przodu długa maska w porównaniu z nowym Yaris\'em, a z tyłu mała szyba i szerokie tylne słupki ograniczające widoczność
z przodu jest ok, chociaż małe są kieszenie w drzwiach, ale ogólnie schowków jest sporo, plus za pojemny schowek przed pasażerem, z tyłu niestety brak jakich kol wiek - no chyba ze uznamy za schowek małą popielniczkę. Tak to małe auto jest idealne dla palaczy, ma dwie popielniczki;D
bardzo wydajna wentylacja, po wymianie filtrów to już w ogóle jest ok
z przodu jest jej pod dostatkiem, niestety z tyłu jest go mało dla kolan pasażerów, ogólnie autko jest niskie i szerokie, wiec miejsca w szerz jest dużo, ale o dziwo nawet najwyższe osoby nie będą się odbijać od podsufitki
dobre, nie słychać jakichś zbędnych odgłosów, nawet zawieszenie cicho tłumi nierówności
pod tym względem jestem bardzo zadowolony z tego autka, zużycie paliwa jest jak dla mnie ok (średnie spalanie na poziomie 7,5l w mieście), jeśli chodzi o naprawy to już w ogóle taniocha, auto proste mechanicznie, tanie części i w ogóle bardzo rzadko cokolwiek się psuje, jak na razie mnie nie zawiódł w ogóle, nawet żaróweczki nie musiałem wymieniać
bardzo dobry, nie żałuje ze go kupiłem
nie ma co pisać, mam auto od 6 miesięcy, ma przejechane prawie 200km i nic się nie psuje, naprawdę nic :D
brak jakichkolwiek
Mitsubishi Colt V