Oceny Mitsubishi Colt V 1.3 i 16V 82KM 60kW 2000-2003

Mitsubishi Colt V 1.3 i 16V 82KM 60kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt V 1.3 i 16V 82KM 60kW 2000-2003

~Niker
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Autko SUPER. Bardzo polecam. Przyciąga oko, ma pazura, można poszaleć. Nie mogę o nim powiedzieć nawet jednego złego słowa. Nigdy nie zawiódł. Blacha w dobrym stanie, piękny lakier metalik-perła. Jedyny ale to jedyny mankament to części. Wszystkie części kosztują więc cena to kwestia sporna. Mój model 60kw, 2002 rok po liftingu niestety ma ten mankament, że niektóre części są inne niż podają katalogi. Przykładem są łożyska przednie, które są...
~Pat
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Posiadam auto od roku, przejechane ponad 25k km. Auto typowo miejskie i na krótkie odcinki tras. Nigdy mnie nie zawiódł, pojawilo sie troche usterek ale zadna nie uziemila samochodu podczas jazdy. Jeśli chodzi o jazdy w dalsze trasy to stanowczo odradzam, meczy bardzo i do tego dzwiek jak podczas lotu samolotem.
~Andrzej
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Autko bliskie ideału. Ale tylko z przedziału 03.2003-09.2003 z poprawioną karoserią(lepszy lakier i tylna owiewka) i nowymi progami. Wyeliminowało to główną słabość wersji V - rdzewiejące z czasem progi.
~sauber5
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
oceniam na 5 gwiazdek, jestem młodym chłopakiem i to jest moje pierwsze auto, potrzebuje samochodu tak naprawdę dla dwóch osób, ma mało palić i rzadko się psuć, Colt spełnia te wymagania w 100%, nawet na wakacje da się nim pojechać, składa się kanapę z tylu i mamy ogromny bagażnik :D
~kamil
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Ogólnie samochód bezawaryjny. Nigdy nie zawiódł. Wygodnie sie prowadzi.
~agga
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
AUTKO JEST SUPER MAM BABSKĄ WERSJE KISS I POLECAM JA KAZDEJ KOBIETCE SPORE WYGODNE SUPER WYPOSAZENIE I WYGLAD A V MAX PRZY TYM MALYM SILNIKU TO 180!!!!!!!!!!!

Usterki Mitsubishi Colt V

Mitsubishi Colt V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pp
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Silnik to najmocniejsza strona tego modelu. Moja jednostka to 16 v 1.3 . Pracuje niezwykle cicho , charakteryzuje sie specyficznym odglosem przypominajacym plynne syczenie na jalowym biegu , troche jak w motocyklach sportowych - nie znam innego silnika o podobnym brzmieniu. Leje full syntetyk juz 13 rok do tego auta - zero wyciekow itp Szkoda tylko ze silnik jest na pasku rozrzadu choc jego wymiana to ok 400 - 450 PLN wiec ujdzie. Z kolei na... (Silnik)
~dawidek100
~lazy123
~Woland85
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Skrzynia precyzyjna, tylko wsteczny czasem nie chce zaskoczyć. (Skrzynia biegów)