Lista ocen Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW 2004-2008 (28)

~Sebuś
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Na dzień dzisiejszy ? Zmieniłbym swojego poczciwego \" żuczka \" na model CZT, który mi sie ojj długo marzy.. Ale lepszego auta na te czasy nie mogłem sobie wybrać!!! Bardzo mało pali, kiedy trzeba pokaże klase na światłach, pomieści komfortowo 4 a nawet 5 osób i mimo 116 tyś. km. i 8 lat nigdy nie stanąłem na poboczu!
~miśBartoszek
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Całkiem przyzwoite małe auto. Nietuzinkowy image, mnie się podoba. W wersji 5d unisex, ale 3d zdecydowanie damski, o ile taka kategoryzacja ma jakiś sens. W roczniku 2005 sprzęgło bez wspomagania, dla pań to uciążliwość. Jako ciekawostkę mogę napisać, że chociaż producent podaje prędkość maksymalną na poziomie 165 km/h na autostradzie z 3 osobami i cierpliwym kierowcą osiąga 180 km/h! Zdaję sobie sprawę, że licznik zapewne przekłamuje,ale...
~Neo.
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Auto ze sporą przestrzenią w środku, niewielkim bagażnikiem, małym silnikiem, ale niezawodne, do kupienia za dobre pieniądze. Jeśli ktoś szuka samochodu do miasta, który mało pali, nie musi mieć tabuna koni pod maską, ale jest dobrze wyposażony ,jest w stanie sporo pomieścić i się nie psuje, to polecam gorąco.
~sewez
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Auto rzadkie, ale warte swej ceny. Obszerne w środku, chociaż niewielki bagażnik. Silnik 1.1 za słaby poza miastem, ale z drugiej strony oszczędny w mieście. Brak klimatyzacji to kolejny minus
~sewez
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Ciężko tu mówić o kulturze pracy skoro mamy tylko 3 cylindry...Z drugiej jednak strony mamy do wykorzystania 75 km i ok 100 Nm. Po mieście wystarczy, na trasie trzeba jednak pamiętać o redukcji. (Silnik)
~orenordard azylbamagtow
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
w sumie auto jest bardzo fajne, praktyczne, ładnie wygląda może troche za wolne za to dobrze wyposażone i przestronne w sam raz dla małej rodziny
~lucasil@tlen.pl
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
cz3: sympatyczne, nietuzinkowe auto, dość mocny silnik jak na 1100, oszczędny, ergonomia na wysokim poziomie, dobre i ładne matriały - brak odczucia taniochy (za wyjątkiem 2 pierduł), mały bagażnik (ale to auto 3 drzwiowe do jazdy z partnerką/em a nie na wyprawy z rodzinką)
2,5
~Clark Kent
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Silnik 1.1 za słaby jak na tą budę.Wkręca się dopiero powyżej 4000 obr.Pracuje jak by był od motorówki albo kosiarki(3 cylindry)Dosyć elastyczny. (Silnik)
3,7
~dbronisz@neostrada.pl
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
samochod jest OK. Bardzo pojemny i ma duzo gadgetow- podnoszone siedzenia, duzo zakamarkow na mapy i inne drobiazgi, chlodziarka na napoje. Niezadowolony jestem ze skrzyni biegow ktora nie zawsze da sie przelozyc na wsteczny bez podwojnego wciskania sprzegla. Zmienilbym tez kat nachylenia slupkow przedniej szyby strasznie duzy slepy punkt. Mozna sie przyzwyczaic ale oby przed wypadkiem. Alarm podobno czuly na jakies pola magnetyczne. Samochod...
~stan z Krakowa
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
przeciętna kultura pracy bo to 3 cylindry - dlaczego taki - nie rozumiem Japońców.Jest głośny. (Silnik)
Mitsubishi Colt VI Hatchback