Lista ocen Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW 2004-2008 (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebuś
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Fotele po 8 latach i 116 tyś przebiegu zaczynają mi sie na siedzisku trzymania bocznego kruszyć i pęka mi gąbka. Jasna część konsoli centralnej i drzwi szybko sie brudzi i rączka w drzwiach już mi sie przetarła, jak i srebne wykończenie gałki zmiany biegów. Schowek trzeszczy a i drzwi tylnie ciężko czasami domknąć. Szybko rysujące sie plastiki, ale spasowanie i ergonomia okej, oprócz schowka nic nie trzeszczy po tylu latach!
~sewez
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Wnętrze bez zarzutów. Wszystko na swoim miejscu. Pomyłką jest natomiast zestaw naprawczy do opon jaki znajdziemy w bagażniku w miejscu koła zapasowego. Rozumiem cięcie kosztów przez producenta ale to już chyba lekka przesada. Samochód w tej cenie powinien posiadać przynajmniej koło dojazdowe!
~sewez
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu. Fajny patent -potrójne mignięcie migaczy po lekkim wychyleniu dźwigienki kierunkowskazów. Siedzisko foteli przednich troszkę za krótkie, szczególnie przy dłuższej jeździe wyższe osoby będą czuły dyskomfort.
~stan z Krakowa
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
ale: niewidoczny wyświetlacz komp. pokł. w dni słoneczne!!! oraz absorbujące nastawianie wentylacji/klimatyzacji obniżają tą ocenę
~rysiek
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
składane przednie fotele - liga ogromna przestrzeń ładunkowa - więcej miejsca niż w klasie kompakt
~Samuraj
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
wyświetlacz kompa pokł. w dzień słoneczny zupełnie nieczytelny-to "zrobili" Japończycy!?
~Kork
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Przemyślane umiejscowienie wielu schowków, pokręteł, ergonomia przemyślana.
~orenordard azylbamagtow
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
ergonomicznie ten samochód jest prawie idealny i nie mam tu mu nic do zarzucenia
~l.olszewski@ichs.pl
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
wszystko na swoim miejscu, kupujesz i jedziesz, instrukcja obsługi zbędna
~miśBartoszek
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Poprawna. Wszystko czytelne i intuicyjne.
Mitsubishi Colt VI Hatchback