Lista ocen Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW 2004-2008 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebuś
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Poważną usterką, z którą sie borykam to czujnik temperatury, który raz a kiedy coś pokaże i wskazania chwilowego spania ( nie średniego ogólnego, bo on dobrze wskazuje, tylko tego spalania w danej chwili ) . zawsze pokazuje mi 0.0 L a czasami mi wskaże dane spalanie w aktualnym momencie i pojawia sie 0.0 L. Być może będzie to z czujnikiem temperatury powiązane, zajme sie tym w najbliższym czasie.
~andwolin@gmail.com
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Czasem podczas jazdy skrzynia potrafi sama przeskoczyć z trójki na luz. Fotel kierowcy opada podczas wsiadania, serwis potwierdza że jest to wada fabryczna ale mimo trzykrotnego zgłoszenia usterki nie potrafi jej naprawić. Silnik potrafi czasem pracować jeszcze przez kilka sekund po wyjęciu kluczyków ze stacyjki.
~stan z Krakowa
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
nie chce mi się wymieniać wszystkich! Było ich 7 ! (siedem). Co muszę przyznać : wszystkie usunięte sprawnie i fachowo. Pytanie dlaczego wystąpiły? Myślę, że to "choroba wieku dziecięcego"ale gdyby producent bardziej się przyłożył napewno by nie wystąpiły!
~Samuraj
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
do tej pory na gwarancji wymieniłem: poduszkę silnika(lewą), przepustnice (awaria czujnika położenia przepustnicy),amortyzatory tylne(wyciek z prawego)
~Neo.
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Niezawodny, trzeba przyznać. W ciągu 5 lat użytkowania nie popsuło się kompletnie NIC.
~Clark Kent
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Po 20000 wymiana całej piasty tylnej wraz z łożyskiem gdyz nie jest rozbieralne.
~orenordard azylbamagtow
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
nic poważnego do tej pory sie nie wydażylo mam nadzieje że tak pozostanie
~użytkownik
Hatchback 1.1 i 12V 75KM 55kW
Poza w/w przypadłoscią reszta tylko lekko skrzypi.
~miśBartoszek
Jak wyżej.