Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VI Hatchback

JK, 10 lat temu
Silnik 1.3 i 16V CZ3 95KM 70kW
Rok produkcji 2005
Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.3 i 16V CZ3 95KM 70kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo żwawy a oszczędny
REWELACJA !!! Samochód posiadam od roku przejechałem nim 35000 bez jakichkolwiek usterek. Pomimo ospałej skrzyni biegów nie zamienił bym się na inne auto. Samochód bardzo oszczędny ( gaz ) na razie bezawaryjny. Bardzo ładnie się prezentuje pomimo swoich 8 lat brak rdzy a tył jak twierdzi moja żona jest sexi. Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą samochodu na nowy lecz gdy zobaczyłem ceny Skody CITYGO którą byłem zainteresowany ( najbogatsza wersja ) i porównałem ja z ceną nowego Colta wybór był oczywisty COLT i jeszcze zostało parę tysięcy w kieszeni. Gorąco polecam !!!!!!!!!!!!
Po ponad roku mogę ponownie powiedzieć REWELACJA. Silnik bardzo żwawy z ochotą wkręca się na czerwone pole nie jeden raz wygrywając start od świateł do świateł. Jednak przy pełnym obciążeniu 4 osoby + bagaż brakuje mu trochę mocy. Przy przebiegu 144000 nie wymaga dolewek oleju.
Cóż mam skrzynię zautomatyzowaną więc trzeba się przyzwyczaić do opóźnionej reakcji na chęć redukcji najgorzej jest przy dojeżdżaniu do skrzyżowania jadąc wolno wciskam mocno gaz a skrzynia myśli z którego biegu ruszyć auto powoli wjeżdża na skrzyżowanie samochody niebezpiecznie zbliżają się do naszego auta włosy stają dęba w miejscach których nie spodziewaliśmy się że je mamy no i auto rusza ostro z 1. Podsumowując wystarczy przejść na tryb ręczny problem znika
Niezły samochód bardzo pewnie się prowadzi zaleta przyjemnie sprężystego zawieszenia ( trochę sztywne )
Widoczność masakra szczególnie słupek A i C parę razy zdarzyło mi się nie zauważyć pieszego przy skręcie
Nic dodać nic ująć wszystko na swoim miejscu
Jak na tak mały samochód bardzo dobrze. Wielu moich znajomych było zaskoczonych ilością miejsca we wnętrzu.
Samochód posiada gaz sekwencyjny z dotryskiem benzyny firmy BRC. Bardzo tania jazda ostatnio pokonałem trasę Wrocław-Gdańsk za 87 zł dla mnie REWELACJA. Co do napraw nie mogę się wypowiadać ponieważ nic nie musiałem przy samochodzie naprawiać poza klockami których cena zależy od naszego wyboru
trudno powiedzieć samochód w momencie zakupu kosztował mnie 4 tys. więcej niż oferta naszego rynku ( przyjechał z Niemiec od 1 właścicielki ) ale było warto
Jak na razie nic się nie psuje
Jak na razie nic się nie psuje