Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d

WW, 15 lat temu
Silnik 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Rok produkcji 2008
Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny silnik, przy kupnie obawiałem się pojemnosci 1,3 ale te 95 km robi swoje. Wjazd na ulicę Dolną w Warszawie (nawet niezłe nachylenie) na 4 biegu przy prędkości 40km/h nie \"dusi się\"
Cichutko chodzi, zrywny, na wyższych obrotach dostaje niezłego kopa. Najszybciej nim jechałem 160 km/h nawet się nie zorientowałem, że już tą prędkość osiągnął.
Generalnie ok,
Jedzie się bardzo dobrze, ma dość szerokie opony więc drogi trzyma się nieźle. Niestety jak wpadnie się w dziurę to bardzo trzęsie.
Słupki przy przedniej szybie nieco ograniczają widoczność przy jeździe po łuku. Bardzo duże lusterka boczne - poważny plus.
Wszystko wewnątrz dobrze przemyślane i pod ręką.
Klimatyzacja bardzo szybko \"łapie\". Szyby odparowują po kilku sekundach.
Samochód zaskoczył mnie swoim wnętrzem. Jest dosyć wysoki więc nie uderza się głową w sufit (zarówno z przodu jak i z tyłu). Poza tym dośc dużo miejsca i z przodu i dla pasażerów z tyłu (bardzo pozytywne) - to wszystko nieststy kosztem bagażnika - (na kilkudniowy wyjazd w dwie pary w nim nie pojedziemy). Jednakże, można złożyć tylne siedzenia które tworzą równą płaszczyznę z płytą bagażnika.
Cichutko jeździ, włąsciwie nic nie słychać w środku.
Generalnie jestem zadowolony. Nie lubie jeździć zbyt szybko - generalnie nie jezdzę szybciej niż 110 km/h więc przy tej prędkości na trasie można zejść w okolice 5,2 l/100 km/ W mieście ok 7,6 l /100 km. W Warszawie w szczycie potrafi jednak spalić 10l / 100 km
Na razie odpukać nic
Na razie odpukać nic