Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d

Dagome, 10 lat temu
Silnik 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Rok produkcji 2012
Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : Stylistyka super tylko krzyczą w salonie za "ala" chromowane wykończenie przedniego grilla koło 1000 zł za 2-3 srebrne obwódki - przesada i złodziejstwo za coś co kosztuje maksymalnie 5 dolarów w chińskiej fabryce .
Jeśli chodzi o relacje cena/jakość to auto nie ma żadnego konkurenta ! Spędziłem 6 miesięcy sprawdzając oferty dilerów rożnych marek . W cenie 35 tys zł za 95 KM , klime, komputer, alusy itd nie ma konkurencji. Ludzie piszą o niemiłej obsłudze , ja spotkałem się z najbardziej profesjonalna obsługa z pośród 10 rożnych marek ( najgorsza w fiacie- masakra ! w dwóch salonach tego samego właściciela ludzie poniżej poziomu " żenada " ). Autko jest samochodem budżetowym wiec nie rozumiem wytykania rożnych niedociągnięć , jak chce się mieć jakość i absolutna cisze to trzeba się udać do Audi, BMW lub Merca i zapłacić minimum 2 krotność za podstawowe auto tej wielkości :) Lub udać się do mazdy gdzie krzyczą 47 tys za podstawę - uśmiałem się :)
Silnik jest OK . Moc wystarczająca ( ale jej zawsze za mało, jak się człowiek przyzwyczai do pewnego poziomu to zaraz chce więcej ; )
Spisuje się dobrze , nie jest to 200 konne GTI żeby rozwodzić się nad czasem i precyzja przełożeń w czasie jazdy po torze. Na zwykłych drogach jakość wystarczająca .
dobrze trzyma się drogi , choć po przejażdżce nowa fiesta to pewne mankamenty się na pewno znajdzie ...
Auto wysokie dobrze przeszklone ale przednie słupki to masakra, trzeba uważać na pasach i rondach .
Ilość miejsca dla kierowcy jak i wszystkich pasażerów jak na ta klasę chyba niedościgniony przykład . Nie spotkałem w żadnych z 10 aut tyle miejsca ( kosztem bagażnika ale on mnie mało obchodził ) Schowek jest z chłodzeniem napojów -super :)
jak w każdym innym aucie działa :)
opis powyżej
Na własna rękę wyciszyłem samochód . Koszt 500 zl i bez problemu hałas płynący od kół został pokonany
Jak to z nowym samochodem autoryzowany serwis zdziera jak każdy inny , warto sie rozejrzeć na własna rękę za częściami - mogą być tańsze nawet o 400 % niż to co proponuje AS :(
wspaniała i tyle ... a jak ktoś znajdzie lepsza oferta proszę odpisać na ten opis samochodu , to sobie poplącze w samotności ze wydałem źle kasę ...
za nowy nie mam zdania
za nowy nie mam zdania