Lista ocen Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slkslk
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
MASAKRA! Gdyby to auto było choć trochę cichsze byłoby naprawdę wspaniale. Strasznie męczy ten hałas, nawet w mieście. Jeżdżąc na zmianę z innym samochodem (avensis), mam wrażenie że przez ten hałas jeżdżę bardziej nerwowo. W tym aucie w ogóle nie ma wyciszenia! ani nadkoli, ani silnika, nigdzie!
~stern
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Trudno oceniać coś, czego nie ma. Ale biorąc pod uwagę cenę - daje radę. Auto jest słyszalne, na autostradzie trzeba podnosić głos. Rozmowa przez telefon, nawet podczas normalnej jazdy sugeruje rozmówcy, że jest się w pociągu. Co może mieć swoje zalety - gdy się np. ukrywamy przed małżonkiem.
~Wonski81
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Czytałem opinie o słabym wyciszeniu. W sumie ja takowego nie zauważam. Przy większych prędkościach faktycznie coś tam zaczyna szumiec, trochę od kół, trochę pęd powietrza. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, ze z założenia miejskie auto i prędkości powyżej 130 nie są jego przeznaczeniem.
~piotrek88
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
do 3,5 tysiąca obrotów cicho, potem słychać silnik. Nie musi to przeszkadzać, ale może:) Poza tym słychać kamyczki uderzające o tylne nadkola (brak obudowania plastikiem). Jeśli komuś bardzo to przeszkadza to można dokupić plastiki na allegro za 50 zł - ja jeszcze nie kupiłem.
~hellkuli
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Wyciszenie w normie , bez rewelacji a nie też jakiś minusów, dobrze jest do 120km później no niestety nie jest to Skoda Octavia która przy 190 jest cicha, ale to jest innej klasy samochód wiec nie widze problemu :)
~Pawel
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Na niskich obrotach bezgłośny - czasami trudno usłyszeć czy silnik pracuje. Na trasie całkiem nieźle jak na auto tej klasy, przy obrotach 4k + robi się już głośno, ale niektórzy to lubią.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Tu miałem największe obawy przez cały okres oczekiwania na auto (trzy miesiące). Sądząc po opiniach w tym miejscu niektórych posiadaczy sądziłem, że będzie głośno. Okazało się inaczej i jestem mile zaskoczony.
~stern75@tlen.pl
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Poprawnie wyciszony. Słychać pokonywanie nierówności, ale... coś za coś. Mnie to nie przeszkadza, a o wiele bardziej cieszy mnie prawie 100KM w aucie ważącym poniżej tony.
~AS
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Na trasie naprawdę bez uwag, wręcz super. Kiepsko jest na dołkach jak się jedzie dziurawą drogą osiedlową. Może w tej klasie aut to normalne?
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
7,1
~krzysiek1916
Hatchback 5d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Słychać tylko szumy opływającego powietrza przy 120-130 km/h. Na wyższych obrotach silnik, ale jego dźwięk jest przyjemny dla ucha.
Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d