Ocena kierowcy - Mitsubishi Eclipse I

szaszka, 10 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 152KM 112kW
Rok produkcji 1992
Mitsubishi Eclipse I 2.0 i 16V 152KM 112kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : Dla mnie najlepszy silnik 2.0 16V jaki do tej pory miałem okazje testować.
Układ elektryczny : Komputer
Inne : korozja
Bardzo dobra auto. Największy plus to silnik : fajnie wygląda , rasowy i bardzo dobre osiągi. Wnętrze , kokpit okala kierowce ,siedzi jak w samolocie albo jak w super sportowym samochodzie. Ma kilka wad ale polecam samochód i forum Eclipse\'y jest fachowe i bardzo pomocne. I uważać na korozję :)
Najlepszy silnik pod względem przede wszystkim osiągów i spalania. Frajda z jazdy i zabawa obrotami silnika bardzo dobra. Największa wada silnika to komputer , ale 150 zł u elektronika i sprawa załatwiona.
Zawieszenie bardzo dobre pod względem komfortu i właściwości jezdnych. Myślę , że jak bym wszytko powymieniał na nowe było idealne.
Trochę słaba widoczność do tyłu ale jest ok.
Super W tym wnętrzu wszytko pod ręką
Kilka aut już było. Ale w tym wnętrzu to się \"zakochałem\' od razu po pierwszym wsiadaniu. Kokpit super jak w \"samolocie\" to tego ta biegała i ze zmienioną kierownica na sportową to poezja. Samochód 1992 rok : a jest klima tempomat i pełna elektryka.
Spalanie w trybie mieszanym przy jeździe pół na pół szybko i spokojnie to : 11-12L Trasa super spalanie przy 110-120kn/h spokojnie : 8L
Za cenę 3000-6000 nie ma lepszego auta \"sportowego\" do codziennej jazdy.
Jest kilka mały pierdułek ale ogólnie jest ok
Komputer - naprawa 150 zł Przepustnica - 100 zł Silniczek krokowy - 200-300 zł Zwrócić uwagę na klimę. Może korozja to nie usterka ale to największy minus Eclipse. Szczególnie jak moja po wypaku :) Dlatego szukać modelu zadbanego i sprawdzić przed kupnem progi i podłogę.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 152KM 112kW [l/100km]

12,0