Oceny Mitsubishi Eclipse I

Najnowsze oceny Mitsubishi Eclipse I

3,2
~iguana131@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Samochód kupiłem miesiąc temu i muszę powiedzieć,że wsiadałem do niego bez przekonania i entuzjazmu.Ale to się zmieniło po pierwszej jeździe.Wnętrze,praca i moc silnika,to z jaką łatwością pokonuje zakręty sprawiły ,że wysiadając po pierwszej jeździe z niezdecydowanego kupca zamieniłem się w zafascynowanego i szczęśliwego właściciela tego samochodu.Samochód ma przejechane teraz 180tys.Wymieniłem rozrząd,klocki hamulcowe+zestaw...
~szaszka
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Bardzo dobra auto. Największy plus to silnik : fajnie wygląda , rasowy i bardzo dobre osiągi. Wnętrze , kokpit okala kierowce ,siedzi jak w samolocie albo jak w super sportowym samochodzie. Ma kilka wad ale polecam samochód i forum Eclipse\'y jest fachowe i bardzo pomocne. I uważać na korozję :)
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Ogólnie to świetny samochód dający dużo wrażeń z jazdy i to tych pozytywnych. Po układzie jezdnym można by się spodziewać więcej przy tak pięknie wyglądającym nadwoziu, typowym z resztą dla projektów z Japonii z lat 80 i 90. Auta używam na codzień i okazuje się być bardzo praktycznie.
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Po zainwestowaniu w oczywiste rzeczy, jak filtry, płyny, tarcze, klocki, rozrząd i elementy zawieszenia auto dzielnie znosi moją ciężka nogę:). Nigdy nie zawiodło. Przywiązałem się do auto a ono do mnie i współpracę oceniamy pozytywnie:).
~nes
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
co tu mowić ,kultowe coupe ktore niestety staje sie powoli, w wielu przypadkach własnoscia wiesniaka z nad rzeki ktory bezczesci to auto juz samym posiadaniem go. SZkoda bo to zaj...ste autko jak za ta kase . PS.karkom i pustakom proponuje pozostac przy calibrze i bmw
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Auto jest bardzo piękne i jego wygląd jest agresywny !!! Unikatowy wygląd i nieprzecietne osiągi 7,9 do setki 230km/h maks ja osobiście wycisnąłęm 8,8s i 200km/h dalej niecisnąłem bo niemiałem serca !!! Wspaniale sie jezdzi jest ich mało i każdy sie za nim ogląda szczególnie podoba sie młodym panią!!! Najlepiej wygląda w czarnym kolorze takim jak ja mam wersja Diamond (amerykańska) osobiście polecam mocniejszy silnik 2.0T (220km) dla tych...
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse I
9,7
9,2
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Auto bardzo dobre , typowe coupe 2 + 2 ze średnim bagażem , lub 2 + naprade dużo tobołów . Niezawodne , szybkie , dostarcza dużo wrażeń przy czym sprawdza sie w codziennej eksploatacji . Ma charakter i robi wrażenie mimo swojego wieku.
4,1
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Klipi jest świetny i tyle. Może nie igła, ale nadrabia resztą. Silnik bez zastrzeżeń, jak umiesz go wykorzystać to uśmiech na twarzy gwarantowany. Wnętrze jak dla mnie bajka, niepowatrzalne, wygodne, z dobrej klasy materiałów. Nietuzinkowy wygląd i charakter. Gorąco polecam, jeżeli priorytetem nie jest spalanie na poziomie 5l oraz ponadprzeciętna pakowność:)
3,2
~sweet amber
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
szczerze mowiac myslalem ze bedzie o wiele lepiej jak na sportowy samochod. ale nie oszukujmy sie rewelacji nie ma jesli chodzi o osiagi:/ moze jakbym przesiadl sie z golfa 3 1.6 to byloby to WOW!
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Dla mnie wóz ponadczasowy,a jeśli doprowadzimy go do stanu fabrycznego to mamy banan na twarzy i chcemy auto zachować na zawsze :))