Oceny Mitsubishi Eclipse II Coupe

Najnowsze oceny Mitsubishi Eclipse II Coupe

2,8
~PINO
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
sylwetka auta przepiękna,,, ale niestety nic pozatym,,, Długi czas szukałem mojego wymarzonego autka i wkońcu w Niemczech znalazłem ładne z przebiegiem udokumentowanym nie jakijs szrot od chandlarzy z przekręconymi budzikami.. Aż sie boje pomyśleć co by bylo jak bym kupił je w polsce z niewiadomo jakim przebiegiem.. NO ALE WKONCU ZNALAZŁEM NAPALEŃCA CO TEZ ZŁOM ODEMNIE KUPIŁ I WIEM ZE W CIĄGU 4 MIESIECY WPAKOWAŁ W TO KOLEJNE 4000 TYS. ZŁ.......
4,1
~kaka22223
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Spoko autko, lepiej nie szukać poniżej 10k. Bardzo wytrzymały silnik niestety niska moc jak na takie auto. Blacha-najlepiej zwracać uwagę na kielichy i progi. Uważam że wizualnie jedno z najlepszych aut, ale w dzisiejszych czasach ciężko znależć zadbanego egzemplarza.
3,3
~Devil
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Ogolnie jestem zadowolony i mimo majatku wydawanego na to auto z ciezkim sercem bym je sprzedal, mimo ze seria zawsze sie ktos oglada, a laski same ryja sie do auta. Nastepne jesli juz to taki z turbinka albo 3000gt
~Misza
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
W cenie 20-25 tyś na pewno nie znajdzie się bardziej efektownego samochodu i tak dobrze wyposażonego. Do zabawy na pewno nie wystarczy silnik bez turbo. Niezawodność w porównaniu np. z Audi czy Renault(wiem z doświadczenia) rewelacyjna. A koszty utrzymania normalne. A ocena 4-tylko i wyłącznie za słabe osiągi, reszta doskonała.
4,1
~Skradajek / Śląsk
Coupe 2.0 GT 16V 213KM 157kW
nie posiadam auta od nowości, kupiłem jako 3 letnie więc trudno mi oceniać pewne rzeczy czy to taka specyfika tego auta. Niezaprzeczalnie wielkim atutem tego auta jest jego ponad epokowa stylizacja. Auto nawet 10 letnie wzbudza swoim widokiem i własnoćicmi jezdnymi i wnętrzem do dziś wrażenie. Ja w każdym razie lubię swoje auto i barzdo o nie dbam.
~leoul@wp.pl
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Auto jest ładne, moim zdaniem wśród swojej klasy aut sportowych ma pierwsze miejsce. Poza tym silnik może dostarczyć sporo wrażeń przy mocy 214 KM. Trzeba jednak zwracać uwagę na turbinę, żeby nie zajeździć należy studzić i rozgrzewać zanim się da ognia ale to pewnie wiadome.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse II Coupe
13,3
~Otto Albrecht
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Auto bardzo dobrze prezentujące się, ponad epokowa stylizacja. Rewelacyjnie prowadzi się przy prędkościach extremalnych (troche szumi). Sprwanie działajaca turbina daje wrażenie przeciążeń chwilowych porównywanych do aut z silnikami 4.0 l. Auto można poddać Chiptunningowi zwiększając moc o około 60 KM - tj do ok. 275 KM
~cichyeclipse
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Mimo tego ze samochod swój mam z 96 roku oraz jest przy nim troche roboty, to caloksztalt oceniam na doskonaly.
~shorty1988
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Samochód przyciąga uwagę przechodniów (mimo swojego wieku) i nie da się tegu ukryć.Nie polecam jeździc tym samochodem z dziewczyną-będziecie mieć problem :)
~Śliwur
Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Auto jest wspaniałe, cieżko znaleść lepsze, jest niezawodne i wygodne, jeśli chodzi o prędkość to silnik potrafi utrzymać podnoszenie mocy:)
Mitsubishi Eclipse II Coupe