Ocena kierowcy - Mitsubishi Eclipse II Coupe

Silnik 2.0 GS 16V 146KM 107kW
Rok produkcji 1995
Mitsubishi Eclipse II Coupe 2.0 GS 16V 146KM 107kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : chyba najlepsze zaskoczenie
Ogolnie jestem zadowolony i mimo majatku wydawanego na to auto z ciezkim sercem bym je sprzedal, mimo ze seria zawsze sie ktos oglada, a laski same ryja sie do auta. Nastepne jesli juz to taki z turbinka albo 3000gt
Auto smiga nawet ciekawie ale jak na 2l silnik to niestety za malo, moze to wina automatycznej skrzyni a moze masy auta, 150 kucy to jednak za malo
automat, raczej dla leniwych, ja juz bym z automatem auta nie kupil
bylem milo zaskoczony, jak na polskie drogi sprawuje sie super
niestety z tylu za mala, ale nigdy nie mialem problemow z parkowaniem, kwestja wyczucia auta
jest ok
nawet jestem zadowolony, chodz jest pare drobnych mankamentow
bylem zaskoczony jesli chodzi o przod, mam 196cm wzrostu i sie zmiescilem bez problemu, jest wygodne, jednak fotel na maxa do tylu, przez co z tylu nawet butelka sie nie zmiesci :) , jedynie mozna wziasc 2 mniejszych pasazerow
jak dla mnie super, silnik slychac jak sie depnie, ale w tym aucie to sama przyjemnosc, kolejnym zaskoczeniem bylo gdy podpiolem dla testow sprzet audio za kilka tysiakow , i w srodku nic nie latalo, okazalo sie ze fabryczne wygluszenie jest wystarczajace
hmm jak na 2 litrowy silnik i ta moc to duzo za duzo, przyznam mam ciezka noge ale nawet przy spokojnej jezdznie minimalnie udalo mi sie spalic 13,5l
hmmm jesli chodzi o drobiazgi to jak w kazdym aucie nie nowym, a ten ma jednak juz troche na karku to sie zdarzaja.
niestety dosyc sie psuje, czesci strasznie drogi i ciezko dostepne, wymienilem juz wtryski, silnik krokowy, elektryka szwankuje. Pozatym nawet w ASO wymiekaja i nie wiedza jak sie za to zabrac

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GS 16V 146KM 107kW [l/100km]

15,9