Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VI Hatchback

shovel@wywalto.o2.pl, 19 lat temu
Silnik 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
Rok produkcji 1987
Mitsubishi Galant VI Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
mimo wszystko nie zamieniłbym go na inny samochód. Duży, wygodny, przyjemny w jeździe. jeśli będe zmieniał samochód to tylko na mitsubishi i tylko na Galant/ Sigma.
trochę się muli, ale to kwestia wieku / utraty kompresji. jak naprawie będzie okej
automat 4 biegowy. całkiem fajna sprawa, tylko czasem zdarzy mu się kretyńsko bieg zrzucić w dół gdy zaczynam wyprzedzać. ale ogólnie to całkiem dobrze
trzyma się drogi świetnie, amory bardzo dobre. troche mi zaczyna cieknąć wspomaganie, ale to jest do zrobienia
widocznośc w każdą stronę całkiem dobra
nie mam zastrzeżeń,może tylko życzenie żeby były troche większe schowki w drzwiach.
super.
bardzo wygodny, dużo miejsca wszędzie, nie ma się do czego przyczepić
do 3 tysięcy obrotów nie słyszę silnika, więc chyba dobrze :D
spalanie "na zimnym" zdecydowanie zbyt duże - w porywach do 14-15 litrów / sto km w mieście, jeśli jednak jest w miarę sensowna temperatura i nie jeżdże tras po 4-5 km to mieści się w 11-12l na mieście i poniżej 10 na trasie
dałem za niego trochę ponad 3000... biorąc pod uwageże za to mogę dostac poloneza, albo inny złom, to całkiem w porzadku. Gdyby tylko te części nie były tak trudno dostępne / drogie...
jak na ten wiek w porządku
może mam pecha, ale przejechałem tym autem od kupna troche ponad 5 tyś km i czeka mnie chyba remont silnika [0 kompresji w jednym cylindrze]

Mitsubishi Galant VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Mitsubishi Galant VI Hatchback