Najnowsze oceny Mitsubishi Galant

~sliver@autograf.pl
Mitsubishi Galant VIII
Świetny samochód, jednak mało doceniany ze wzgledy na cena. Nowy w salonie kosztuje dwa razy tyle co np. dobry VW Passat, wiec kto je kupi? Uzywany teraz można kupic za bardzo dobre pieniadze Polecam
~Michał Cichy
Sedan 2.0 136KM 100kW
Mitsubishi Galant VIII
Jak każdy samochód ma małe mankamenty, ale ten wygląd, charakter, rzadkość na drogach wybacza wszystko. Najbardziej może drażnić korozja, ale to w końcu Japończyk z krwi i kości.
3,3
~Time2Die
Mitsubishi Galant VIII
Auto zdecydowanie ma duszę. I chyba za to głównie je kochamy. Posiadacze Galantów to jedna rodzina, czy tego chcą czy nie. Galant był moim 8 autem, i jedynym w którym pozdrawiali mnie regularnie inni posiadacze galantów. Galanta kupuje się sercem, nie rozumem, podoba Ci się albo nie. Świetnie działa również społeczność forum.mitsumaniaki.pl gdzie można znaleźć info dotyczące wszystkiego związanego z EA. Przed kupnem obowiązkowo poczytaj,...
~zalatana
Mitsubishi Galant VIII
Jeżdżę autkiem 2 rok i ani razu mnie nie zawiodło,pomimo swojego wieku.Ba! Silnik niezawodny, pięknie pracuje i brzmi podczas odcinki :)Kupiłam swojego niestety z wytartym sprzęgłem i miałam problem z wbijaniem 2ki,ale wymieniłam to, jak wszystkie paski i płyny i śmigam bez problemowo. Uwielbiam jeździć Galem, jest wygodny na długie trasy, super się prowadzi. Samochód przyciąga wzrok innych użytkowników dróg :) dlatego,że ma swoją piękną linię...
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VIII
Galanta posiadam od 2 lat, zrobiłem nim niecałe 50 tys km. Musze przyznać, ze nie zawiódł mnie, zawsze dojeżdżałem do celu, bez najmniejszego problemu. Zaliczyłem nim 2 x Paryż, kilka kilka razy w roku robie trasę ok 1500 km, wakacje itd. Używam go do codziennej jazdy, praca, zakupy, więc postaram się nieco przybliżyć sylwetkę tego samochodu.
~Pyton87@o2.pl
Mitsubishi Galant VIII
Kocham to auto mimo iż staruszek już powoli się sypie i wymaga częstych i kosztownych napraw (w moim przypadku). Mimo wieku nadal robi wrażenie na mnie, pasażerach i przechodniach :) Obiecałem sobie że dopóki będzie mnie stać na jego utrzymanie tak długo go nie sprzedam. Dodam, że odstawiam niejedno młodsze auto. Kierowcy BMW mogą tylko popatrzeć na mój tylni zderzak.
~watemborski@op.pl
Sedan 3.0 i V6 24V GTZ 197KM 145kW
Mitsubishi Galant VIII
Modelem E50 zrobiliśmy z żoną 220000km bez najmniejszej awari w trasie /wymienłem łożyska w manualnej skrzyni biegów po 110tyś km/ dlatego polowałem w niemczech na okazję nowszego modelu no i udało się .Od1997r jeżdzę modelem E55 dobre wyposażenie miła tapicerka dobrzesię prowadzi jesterśmy z żoną bardzo żadowoleni. Następny też mitsubishi chyba Space Star.
~Mariusz
Kombi 2.0 136KM 100kW
Mitsubishi Galant VIII
auto jest bezwypadkowe jest zadbane i było porządnie serwisowane, jak na razie jestem zadowolony, jakość wykonania tego auta jest na bardzo wysokim poziomie a użyte materiały we wnętrzu są estetyczne i trwałe, zawieszenie jak na 10 latka komfortowe a silnik jest dynamiczny i charakteryzuje się wysoką kulturą pracy
~Adamas
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VIII
Jest to mój drugi Galant, a w zasadzie był. Oba w automacie. Poprzedni był 2.5 V6. Są to super auta za niską cenę. W porównaniu z Pasatem wypadają dużo lepiej jeśli chodzi o cenę zakupu, wygodę, osiągi i trwałość. 2.4 GDI uważam za bardziej udany niż V6, ale to moje odczucie. Przede wszystkim chodzi o spalanie. GDI spalał mi średnio od 2 do 3 litrów mniej, przy bardzo zbliżonych osiągach.
~Solenizant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Mitsubishi Galant VIII
Mam ten samochód jako drugi, posiadam go ponad 7 lat i mogę napisać więcej niż Ci co mają go kilka miesięcy lub kupili szrota i twierdzą, że auto jest do kitu. Jest to naprawdę dobre auto, gdy go kupiłem to nie musiałem w nim nic grzebać przez trzy lata, po trzech latach dopiero robiłem zawieszenie, które niestety obrywa przez nasze drogi, na szczęście, koszta nie są duże w porównaniu do innych aut tej klasy. W tej chwili, jak ktoś planuje...
Mitsubishi Galant