Oceny Mitsubishi Grandis

Oceny Mitsubishi Grandis– wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Grandis

~magicadm
Mitsubishi Grandis I
Nietuzinkowy, komfortowy, pakowny, bezpieczny samochodzik.
~tm1@onet.eu
Mitsubishi Grandis I
Świetny samochód rodzinny, szczególnie polecam na długie trasy, pojemny. Gdy podróżuje większa ilość osób przydaje się box - bez strat ekonomicznych i z zadowalającą dynamiką.
~Mario
Mitsubishi Grandis I
Auto o moim zdaniem bardzo fajnej linii. Ciężko znaleźć ładnego vana. Właściwie to baaaardzo duże kombi. Co jest ogromnym plusem. Prowadzi się prawie jak auto osobowe- bo jest nizszy od typowych vanów, a podłoga w środku ogromna.
~Bartek
Mitsubishi Grandis I
Jeżdżę tym autem już rok więc mogę już coś niecoś napisać. Wg mnie jest rewelacyjne. Jest to van - choć przestrzenią ustępujący innym - który właściwości jezdne ma jak usportowione kombi. Idealne dla tatusiów z kilkorgiem dzieci, którzy wciąż czują się młodo i nie chcą poruszać się taczką pt mazda MPV czy chrysler Voyager. Grandis trzyma się drogi jak przyklejony, zbiera się na trasie ostro, świetnie wygląda a przy tym jest bezawaryjny. Jeśli...
~Janusz Mława
Mitsubishi Grandis I
To jest superbryka. Tak naprawdę płacisz za mistsubishi a dostajesz praktycznie prawdziwe niemieckie VW. Wóz duży i świetny, 6 chłopa może jechać. Pali tyle co nic 6 litrów w trasie a zimą nie weźmie na mieście więcej jak 11 czyli jest potęga ekonomii.A rope też można załatwić sobie taniej jak sie ma łep na miejscu he?
2,4
~dungac78
Mitsubishi Grandis I
Samochód nie wygląda najgorzej ale ma ukryte wady konstrukcyjne, które niszczą portfel - uszczelka pod głowicą, turbina,...
~dd
Mitsubishi Grandis I
Przestronne auto dla rodziny, w długie trasy bardzo dobry
~carsdealerpl
Mitsubishi Grandis I
Ładne, nietuzinkowe auto, ciekawa sylwetka. Przyjemne wnętrze, prosta obsługa. Jak na Japończyka dobre zabezpieczenie antykorozyjne- brak rdzy nadwozia. Fajne składanie tylnich foteli. Bardzo wysoki komfort w fotelach w drugim rzędzie- subiektywnie dodam że to chyba jedyne auto w którym wolałem być pasażerem niż kierowcą. Jedynie co mnie rozczarowało to silnik - jak na tę pojemność subiektywnie zbyt słaby.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Grandis
6,5
13,6
~anka
Mitsubishi Grandis I
jechalismy z mezem kupic outlandera i obok stal grandis. Milosc od piwrwszego spojrzenia. auto jest poprostu sliczne i komfortowe.
~Kara
Mitsubishi Grandis I
przestronne, pojemny bagażnik, wygodne (szczególnie 2. rząd siedzeń), niezawodne, mimo rozmiarów łatwe do manewrowania
Mitsubishi Grandis